Sankostrada

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Miłośnicy szalonego ślizgania powinni odwiedzić krynicką„Sankostradę” - całoroczny tor saneczkowy, na którym przez niespełna kilometr - część zjazdowa ma ok. 800 metrów długości - pędzi się w dół, w dwuosobowych wózkach, pokonując różnicę poziomów 55 metrów. Wybuchy spontanicznej radości i uderzenia adrenaliny, niezależnie od wieku adepta saneczkarstwa są na niej gwarantowane.

Nie lada atrakcją poboczną, zwłaszcza w oczach małych dzieci, będzie też mini-zoo z alpakami. Te sympatyczne, przypominające lamę skrzyżowaną z owcą zwierzęta pasą się tuż obok toru - rzecz jasna za ogrodzeniem. Gdyby sam pęd przestał wystarczać, można nieco podkręcić wrażenia decydując się na zjazdy w godzinach nocnych i wieczornych. Sankostrada posiada wystarczające do tego celu oświetlenie. Grupy zorganizowane mogą ponadto urządzić przy torze integracyjne ognisko.

Cennik

Zjazdy na Sankostradzie w Krynicy-Zdroju kosztują:

jeden raz - 6 zł

trzy razy - 16,5 zł (5,5 zł za 1)

pięć razy - 25 zł (5 zł za 1)

dziesięć razy - 45 zł (4,5 zł za 1)

grupy zorganizowane powyżej 20 uczestników - każdy jeden 4 zł

Mini przewodnik

Jedna z najciekawszych atrakcji sportowych w Krynicy, zapewniająca mnóstwo pozytywnych doznań. Sankostrada ma kilometr długości, z czego 800 metrów to zjazd - powolny bądź z maksymalną prędkością, przekraczającą 40 km/h. Między wysokością punktu startowego a metę jest 55 metrów różnicy. Wózki jeżdżące po krynickim torze zabierają maksymalnie dwie osoby.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja