Kołobrzeg - noclegi niedaleko morza. Hotele, domki, pokoje blisko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Kołobrzeg noclegi nad morzem

  A także pensjonaty, kwatery, apartamenty i inne ośrodki wypoczynkowe z Kołobrzegu oferujące noclegi przy morzu. Czyli takie, jakie turyści wybierający się nad polski Bałtyk lubią zdecydowanie najbardziej. Oczywiście dobra, wielce pożądana lokalizacja oznacza wyższe ceny i szybko wyprzedawane terminy oraz pokoje niedaleko plaży. Wszelako Kołobrzeg to na tyle duże miasto i rozwinięta turystycznie miejscowość, że w atrakcyjnych pod rozmaitymi względami propozycjach można przebierać jak w przysłowiowych ulęgałkach.

  Komfortowy nocleg blisko morza w Kołobrzegu z całą pewnością będzie jednym z tych czynników, które zdecydują o ogólnie pozytywnych wrażeniach z całego wyjazdu. Jeśli ktoś oczekuje maksymalnie wyśrubowanych standardów, kierując się na Kołobrzeg noclegi najpewniej zarezerwuje w którymś z luksusowych obiektów we wschodniej, parkowo-uzdrowiskowej części kurortu. Zainteresowani prestiżowymi hotelami nad samym morzem powinni bliżej spojrzeć chociażby na Wellness ProVita albo Aquarius SPA, legitymujące się odpowiednio czterema i pięcioma gwiazdkami. Pierwszy hotel leży zaraz przy plaży, drugi zaś ok. 500 metrów od kąpieliska - czyli wciąż wystarczająco blisko do morza dla zdecydowanej większości osób. Czego nie sposób już powiedzieć o cenach za pokoje i apartamenty, szczególnie w pełni sezonu wakacyjnego.

  Oferty noclegowe przy plaży w Kołobrzeg

  W poszukiwaniu przystępniejszych ofert warto sprawdzić okolice centrum Kołobrzegu. Na plażę wciąż ok. kilometra lub półtora, a oszczędności w budżecie idące już w tysiące złotych. Naturalnie taki rodzinny pensjonat Bela ma o wiele mniej udogodnień niż wypasiony hotel z własną strefą SPA & Wellness… tylko na co komu tak naprawdę potrzebne te wszystkie wygody, skoro i tak zdecydowanie więcej czasu ma się zamiar spędzić nad samym morzem niż na kwaterze? A skoro już o tym mowa, warto wspomnieć o domach wypoczynkowych zlokalizowanych w okolicach portu i Parku Imienia Jedności Narodowej, na zachodnim brzegu Parsęty. Blisko plaży (ok. 500 m),na dodatek tej mniej uczęszczanej, a opinie o okolicznych noclegach - np. w DW Anna i sąsiednich obiektach - są nad wyraz pozytywne.

  Polecane noclegi w Kołobrzegu blisko morza

  Rzecz jasna na tym bogactwo możliwości turystycznych, jakie Kołobrzeg stwarza osobom poszukującym optymalnego noclegu przy plaży, wcale się nie kończy. Są przecież jeszcze kameralne hostele w różnych punktach miasta. I jeszcze domki letniskowe całkiem niedaleko brzegu, choć już na nieco oddalonych od centrum przedmieściach. A także rozsiane tu i ówdzie przy morzu kempingi (vel campingi). Także jeśli ktoś bardzo chce noclegu blisko plaż w Kołobrzegu, znajdzie mnóstwo intrygujących propozycji. Choć nie zawsze już aktualnych.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  MaThek
  29.01.2018 15:30

  Z Kołobrzegiem mam związane całkiem miłe wspomnienia - przynajmniej jeśli chodzi o samo zwiedzanie ciekawego miasta i komfort noclegów przy plaży. Bo jeśli chodzi o wrażenia z wypoczynku przy morzu, tutaj już występowały gwałtowne wahania samopoczucia. Bardziej z powodu zachowania pozostałych plażowiczów niż specyfiki kąpieliska jako takiego (nie licząc może zimnawej wody w Bałtyku). A przy okazji: kołobrzeskie Muzeum Oręża Polskiego rządzi! Nawet jeśli opinie, że wystawy plenerowe coraz bardziej przypomina militarne złomowisko, mają swoje realne podstawy, to tak bogate zbiory broni, mundurów i innych eksponatów z wielu epok po prostu trzeba docenić.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów