Korzyści, jakie przyniesie Wam wspólny weekend w górach

Dla mocno zakochanych nie ma nic lepszego, jak cały wolny weekend tylko we dwoje. Romantyczna, parodniowa wycieczka w górskie rejony to znakomity i sprawdzony sposób na podniesienie temperatury w związku. Darzące się uczuciem pary dostają ku temu szeroką gamę możliwości - i magiczne krajobrazy na dokładkę.

Wystarczy wyobrazić sobie scenkę, którą pewnie widzieliście już w niejednej komedii romantycznej: gwieździsty wieczór na odludziu, ładny drewniany domek, ogień w kominku (jeśli akcja dzieje się latem, to bohaterów na szlaku złapał deszcz i teraz suszą ubrania),a w środku ona i on - im bliżej siebie, tym bardziej poruszające tony przybiera muzyka… Filmowcy już dawno dostrzegli, że góry wyjątkowo sprzyjają wykreowaniu niezwykle intymnego nastroju. Zakochani już bardzo dobrze wiedzą, jak go przyjemnie spożytkować.

Warto tutaj nadmienić, że wiele obiektów turystycznych w górach ma w swojej ofercie specjalne pakiety na wyjazd dla zakochanych. Dzięki temu wytworzenie miłosnej atmosfery nie wymaga oddalania się od cywilizacji ;). W zamian pary mogą liczyć na pewne miłe niespodzianki - specjalny wystrój pokoju, kwiaty - czy to bukiet, czy to rozsypane płatki - butelka dobrego alkoholu, najróżniejsze zabiegi w strefie SPA, po których całe ciało rozpiera żywotna energia… W sam raz na małą “rozgrzewkę”.

Spędzenie całego weekendu we dwoje w łóżku i przyległościach to niewątpliwie pociągająca, lecz cokolwiek monotonna perspektywa. A rutyna to coś, czego w związku należy wystrzegać się jak diabeł wody święconej. Tutaj zapatrzonym w siebie gołąbkom miłości w sukurs przychodzą rozmaite atrakcje, jakie czekają w górskich kurortach. Chcecie zrobić coś szalonego? Spróbujcie off-roadowej przejażdżki na quadach lub skuterach śnieżnych, duże dawki adrenaliny ujawniają też ekstremalne spływy raftingowe i gra w paintballa. Macie ochotę na romantyczną przechadzkę? Do wyboru są zarówno deptaki z ciekawą architekturą, jak też malownicze górskie szlaki. A jeśli potrzebujecie dodatkowego impulsu do rozmowy, idźcie do muzeum i wymieńcie się swoimi wrażeniami na gorąco. O różnorodność doznań w górach nie trzeba się zbytnio martwić, jeśli na weekend we dwoje trochę się przygotujecie. Ot, choćby wybierające co lepsze atrakcje z Zakopanego czy Szklarskiej Poręby.

Poszerzanie horyzontów, bliższe poznanie drugiej połówki, szeroko rozumiana aktywność fizyczna - romantyczny weekend w górach niesie ze sobą wiele opcji i potencjalnych korzyści dla zakochanych. A to tylko niektóre z nich, warto nieco wysilić wyobraźnię i wykazać się pozytywną inicjatywą.

Dodano: 2017-06-01 07:54:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz