Weekend we dwoje nad morzem

(10)

Pomysł na weekend we dwoje nad morzem

Nie masz pomysłu na obiecany drugiej połówce romantyczny weekend we dwoje? Sprawdź, co ciekawego może na Was czekać przy wspólnym wyjeździe nad morze. Nieco wbrew pierwszym skojarzeniom, do kurortów w stylu Darłowa i Ustronia Morskiego - albo mniejszych, pełnych uroku i niezwykłego klimatu nadbałtyckich miasteczek w typie Międzywodzia bądź Jarosławca - warto przyjechać nie tylko w czasie słonecznego lata. Wtedy nie ma obaw, że zamiast weekendu we dwoje nad morzem może wyjść coś w rodzaju “tylko ty i ja… oraz mnóstwo ludzi dookoła”. 

Romantyczny weekend we dwoje nad morzem!

Pamiętajmy jednak, że jeśli uczucie jest odpowiednio silne, to zakochani świata poza sobą nie widzą. I to całkiem dosłownie. Ten efekt w trakcie romantycznych weekendów we dwoje spa nad morzem potrafią wzmocnić gospodarze obiektów noclegowych, mających w ofercie na 2022 rok rozmaite pakiety pobytowe dla par. Magiczny nastrój da się wyczarować na bardzo różne sposoby. A jak tę czarodziejską, deczko różową atmosferę związaną z weekendem nad morzem we dwoje spożytkują goście, to już tylko ich bardzo prywatna sprawa. 

Oferty na weekend dla Dwojga nad morzem Bałtyckim

Kwiaty, szampan, a na łóżku ułożone w powitalne serduszko / łabądki ręczniki - to już coś najnormalniejszego na świecie. Weekend we dwoje nad morzem w eleganckim pensjonacie lub luksusowym hotelu we współczesnych standardach powinien mieć już znacznie bogatszy zasób dodatków. Szczególnie mile widzianą przez zakochane pary atrakcją są specjalne zabiegi w strefie SPA. Inną rzeczą spodziewaną po romantycznym weekendzie nad morzem we dwoje są… nieoczekiwane niespodzianki. Zarówno ze strony partnera / partnerki, jak i tych którzy podejmują zakochanych gości. 

Kiedy pojechać nad morze na weekend we dwoje

Niektórzy sądzą, że poza wakacjami nadmorskie miejscowości niemal kompletnie się wyludniają i wieje w nich nudą, przez co weekendy we dwoje nad morzem w czasie innym niż lato 2022 zupełnie pozbawione są sensu. Owszem, niezwykle trudno jest przebić romantyczny klimat wspólnego spaceru wzdłuż plaży o zachodzie słońca. Tylko że… w zimowej otoczce nadmorski krajobraz wygląda chyba jeszcze piękniej. Poza tym na uliczkach robi się mniej gwarno, intymniej. Może i trochę zimniej, ale dla zakochanych spędzających romantyczny weekend we dwoje nad morzem niska temperatura to bodaj najmniejszy problem, który sami z wielką przyjemnością rozwiążą. 

Dokąd pojechać 

Udany wyjazd razem z ukochaną osobą w co najmniej równym stopniu od destynacji, klimatu miejsca i poziomu obiektu, zależy od nastawienia samych zainteresowanych. Z romantycznym weekendem we dwoje nad morzem nie wyjdzie nawet w pięciogwiazdkowym hotelu, jeśli między zakochanymi zaczną wychodzić poważniejsze nieporozumienia, o gwałtownych kłótniach i cichych dniach nie wspominając. Jednak z drugiej strony… czyż taki wyjazd na weekend we dwoje nad morzem last minute nie będzie idealną okazją, aby szczerze porozmawiać, wyjaśnić wszystkie sporne kwestie, przełamać kryzys i ocieplić związek? Polecamy spokojniejsze miejscowości, z dala od tłumów np. Rewal, Pobierowo..

Jakie są ceny nad morzem na weekend we dwoje?

Tanie noclegi nad morzem znajdziesz w kwaterach prywatnych. Tam pokoje zaczynają się już od 40 zł za osobę. Pokoje jednak mają to do siebie, że nie zawsze są czynne przez cały rok. Trochę droższe, ale całoroczne są hotele nad morzem . Ceny zaczynają się od 150 zł za pokój. Za apartamenty i ośrodki bardziej luksusowe, np. ze spa zapłacisz powyżej 200 zł za noc. Niemniej jednak, udany weekend we dwoje nad morzem z drugą połówką jest warty każdej ceny.

Kiedy jechać na weekend we dwoje nad morzem?

Osobiście polecam czerwiec, jeszcze przed wakacjami lub wrzesień - tuż po wakacjach. Jest wystarczająco ciepło na spacery z ukochaną osobą przy zachodzie słońca, a nie ma już tłumów. Możesz więc spokojnie wybrać się na lampkę wina czy kolację, bez obawy o miejsce. Jesienią morze Bałtyckie jest przepiękne - to też świetny czas do przytulania i wzajemnego ogrzewania. 

Jak zaplanować weekend we dwoje nad morzem?

Przede wszystkim zobacz co oferuje miejsce, w którym rezerwujesz nocleg. Przy każdym obiekcie na naszej stronie znajdziesz przewodnik po atrakcjach - zerknij tam, może jest coś, co Ciebie zainteresuje. I warto będzie wybrać się tam z druga połówką. Zaplanuj też spacer nad morzem, może kolacja w pobliskiej knajpce? A może śniadanie do łóżka? Gospodarze w swoich obiektach mają przeróżne propozycje dla zakochanych. 

Czy nad morzem są oferty SPA na weekend dla dwojga?

Zdecydowanie tak. Takie SPA to świetna okazja na odprężenie, a jak wiadomo relaks sprzyja dobrym relacjom. Wszystkie obiekty z pakietem weekend we dwoje i spa znajdziesz tutaj.

Wyślij zapytanie