Baseny w Ustce

(4)
1.6 km od centrum

Kameralny kompleks wodnej rekreacji, funkcjonujący w ramach hotelowej strefy SPA. Basen o wymiarach 14 na 8 metrów posiada urządzenia do hydromasaży, przeciwprąd oraz instalację chromoterapii. Dla dzieci wydzielono mały brodzik. Ofertę w Royal Baltic uzupełniają salki z jacuzzi, łaźnią i różnego typu saunami. Obiekt jest dostępny także dla zewnętrznych gości.

1.1 km od centrum

Niewielki basen w hotelu, dostępny także dla osób niebędących Gośćmi hotelowymi. Jego wymiary wynoszą 10,5 metra długości, 6,5 m szerokości i 130 centymetrów głębokości. Hotel Jantar posiada jeszcze mniejszy basenik (brodzik) dla maluszków oraz 4-osobowe jacuzzi i sauny. Obiekt czynny do godziny 22:00.

0.6 km od centrum

Ten hotelowy park wodny zalicza się do najnowszych - został oddany do użytku w 2014 r. - oraz dysponujących najszerszą ofertą w okolicy. Grand Lubicz posiada 4 baseny, rozdzielone na 2 poziomy obiektu: sportowy o długości 25 m, rekreacyjny, solankowy oraz połączony z tym ostatnim zewnętrzny. Ośrodek posiada też dziecięcy brodzik, łaźnie, sauny, gabinety SPA itd.

0.6 km od centrum

Raczej niewielki, hotelowy ośrodek rekreacji, dostępny dla każdego, kto tylko zechce wykąpać się w ciepłej wodzie (ok. 30-31⁰C) zamiast w kilka razy zimniejszym z reguły Bałtyku. Basen o wymiarach 17x10x1,35 metrów pozwala zarówno na solidny trening pływania, jak też kilka chwil przyjemności zapewnianych przez masaż strumieniowy, bicze wodne bądź jacuzzi.