Piaski - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Zakres oferty turystycznej samych Piasków na noclegi z basenem w cenie przedstawia się cokolwiek ubogo. I trudno się dziwić, to w końcu mały kurort nad morzem, stanowiący przecież integralną część Krynicy Morskiej. Piaski, znane także jako Nowa Karczma, w chwili obecnej zdaje się zupełnie pozbawione są ośrodków wypoczynkowych posiadających własny basen. Dlatego jeśli turyści chcą połączyć komfortowe noclegi nad morzem ze swobodnym dostępem do wodnych atrakcji, lepiej będzie poszukać czegoś bliżej centrum miasta niż polsko-rosyjskiej granicy.

  Najlepsze hotele z basenem w Piaskach

  Są jednak obiekty noclegowe z rozbudowanymi strefami relaksu, które mają odpowiedni potencjał do tego by w bliskiej przyszłości wzbogacić się o sekcję kąpielową. Mowa naturalnie o hotelach nad morzem - tego typu ośrodki generalnie coraz mocniej inwestują w zaplecze wypoczynkowe, więc zapewne i w Piaskach wczasowicze doczekają się noclegów z basenem wliczonym w cenę pobytu. W tym gronie z pewnością trzeba umieścić hotel Four Winds, w tej chwili kuszący pieszczącymi zmysły zabiegami SPA & Wellness. Dodając masaże, maseczki, okłady i inne procedury odprężająco-kosmetyczne do pokoi i apartamentów nad morzem o bardzo wysokich standardach, goście hotelu niewątpliwie mogą spodziewać się nad wyraz przyjemnego pobytu nad morzem.

  Kolejną kategorią obiektów turystyczno-hotelarskich z Piasków, które mogłyby zaoferować noclegi z basenem nad morzem, będą te dysponujące odpowiednio rozległym ogrodem albo innego rodzaju terenami. Na przykład niektóre pensjonaty nad morzem w Piaskach . Wolne miejsce gospodarze mogliby spożytkować zarówno na plac zabaw czy grilla/ognisko, jak też na wybudowanie bądź rozstawienie sezonowego basenu ogrodowego. A jeśli chodzi o same Piaski, Ośrodek Wczasowy Atrium wydaje się mieć odpowiednie warunki do tego, aby na liście dostępnych udogodnień pojawił się własny basen. Tyczy się to domków letniskowych nad morzem, położonych pomiędzy Piaskami / Nową Karczmą a “właściwą” Krynicą Morską.

  Zarezerwuj online nocleg z basenem w Piaskach na portalu noclegi.net.pl

  A jeśli chodzi o opcje dostępne w tym momencie - to turyści muszą wybierać pomiędzy dwoma wariantami. Albo noclegami z basenem w Krynicy Morskiej, albo na swoją kwaterę nad morzem wybrać Piaski, a na basen jeździć do miasta. Na przykład parku wodnego hotelu Continental Aqua & Spa, dostępnego dla gości zewnętrznych praktycznie bez jakichkolwiek ograniczeń. Nie licząc rzecz jasna konieczności kupna wejściówek. Inna propozycja to Hotel Kahlberg, z setką miejsc noclegowych w komfortowych pokojach w trzech standardach oraz bogatym zapleczem rekreacyjnym. W tym sauną, jacuzzi, boiskami do gier zespołowych, kortem tenisowym i basenem zewnętrznym z podgrzewaną wodą. Pewną alternatywą będą też prywatne domy gościnne.

  Piaski noclegi z basenem nad morzem traktują obecnie bardziej jako dziwaczną fanaberię niż realną szansę na rozwój kurortu i przyciągnięcie większej liczby turystów. Jest jednak spora szansa, że wkrótce sytuacja odwróci się o 180 stopni.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (4)
  Anonim
  5.03.2018 09:54

  W mojej średnio pojemnej wyobraźni noclegi z basenem nad morzem mieszczą się tylko pod jednym, ściśle określonym warunkiem. A mianowicie: relaksacyjny wyjazd na Piaski zaplanowany jest na termin poza sezonem wakacyjnym. W środku lata wyjście na basen w momencie, kiedy na bałtyckich kąpieliskach panują bardzo dobre warunki, wydaje mi się działaniem kompletnie pozbawionym jakiegokolwiek racjonalnego uzasadnienia.

  Anonim
  31.05.2022 11:11

  Nad morzem basen jest fajny, ale tylko wewnetrzny. Super gdy pada deszcz, wtedy dzieci maja zabawę. W Piaskach noclegow z basenem jeszcze nie zamawialam, ale kto wie, moze w tym roku :) Jak nam sytuacja pozwoli

  Anonim
  31.05.2022 11:17

  Nie wiedziałam, że w Piaskach są noclegi z basenem, a szkoda. Chętnie skorzystam w przyszłym roku.

  Anonim
  3.06.2022 14:29

  Będąc w Piaskach widziałam kilka noclegów z basenem, ale był to basen raczej do moczenia a nie pływania. Fajny aquapark jest w Krynicy Morskiej.

  Dodaj komentarz