Rodzinne wczasy nad morzem - Piaski i TOP 5 atrakcji dla dzieci na sezon 2018

Rodzinne wczasy nad morzem - Piaski i TOP 5 atrakcji dla dzieci na sezon 2018

Piaski, znane również jako Nowa Karczma, to bardzo ciekawy kurort do wypoczynku nad polskim morzem. Formalnie część Krynicy Morskiej, ale w praktyce na tyle oddalona od gwarnego centrum miasta, że pobyt tutaj wiąże się z odczuwalnie innymi wrażeniami. A jakie atrakcje dla dzieci może zapewnić ta kameralna osada? Oględnie rzecz ujmując - bardzo tradycyjne.

Największym walorem turystycznym Piasków bez wątpienia są plaże nad Bałtykiem. Szerokie, z dobrze utrzymanymi i zorganizowanymi kąpieliskami, charakteryzujące się ponadprzeciętną ilością wyrzucanych przez fale bursztynów. Słowem: doskonałe warunki do świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Ciekawe możliwości pod względem aktywnego wypoczynku wiążą się także z Zalewem Wiślanym. Jeśli natomiast chodzi o szeroko pojmowane rozrywki, być może trzeba będzie opuścić Piaski i urządzić rodzinną wycieczkę. Czy to biorąc na cel Krynicę Morską, czy też którąś z dalej położonych miejscowości w okolicy. Przygotowaliśmy dla Was ranking 5-ciu potencjalnie najciekawszych atrakcji dla dzieci, na jakie w sezonie 2018 będzie można liczyć podczas wczasów w Piaskach.

Dodano: 2018-04-19 10:28:00
0 / 5 Następny

Komentarze (3)
MaThek
19.04.2018 11:10

Jeśli o wypoczynek całą rodziną w Piaskach, godną polecenia alternatywą będą również wycieczki rowerowe. Na Mierzei Wiślanej sieć szlaków rowerowych systematycznie się zagęszcza, a obecność rezerwatów przyrody gwarantuje malownicze widoczki w trakcie wspólnej jazdy. Spędzenie całego dnia razem z rodzicami to we współczesnych realiach naprawdę wielka atrakcja dla dzieci.

Anonim
21.05.2018 06:48

Hel jest miejscem bardzo przyjaznym dla turysty. Posiada sporo noclegów i apartamentów w swojej ofercie. Warto więc wybierając się do Helu, wybrać nocleg który jest charakterystyczny do swojego regionu. Gdy wyjeżdżam w góry lubię górskie klimaty, ale gdy jeżdżę nad morze do Helu, pociągają mnie nadmorskie klimaty. SEA znaczy morze. Polecam noclegi Sea Hel zobaczcie www.seahel.pl

Anonim
18.04.2019 09:26

W tym rejonie jest naprawdę wiele do zobaczenia. Jedna atrakcja goni drugą, dzieci zachwycone wszystkim, nie mogą się oderwać od zabawy :)

Dodaj komentarz