5 atrakcji dla dzieci, których nie można pominąć odpoczywając w Niechorzu

5 atrakcji dla dzieci, których nie można pominąć odpoczywając w Niechorzu

Turystyczną wizytówką Niechorza od lat pozostaje latarnia morska, swego czasu wielką atrakcją była regularnie widywana na tutejszej plaży foka Depka. Dla dzieci zawsze znajdzie się coś ciekawego - a nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że mali turyści są bardzo wymagający, jeśli chodzi o propozycje wykorzystania czasu spędzanego nad morzem. Piaszczysta plaża to będzie zdecydowanie za mało.

Niechorze i okoliczne miejscowości posiadają sporo atrakcji, które dzieciom powinny szczególnie przypaść do gustu. A i niejednokrotnie rodzice będą się świetnie bawić razem ze swoimi milusińskimi. Czyż jest coś piękniejszego od dzielenia radości ze swoimi dziećmi? Przedstawiamy 5 miejsc, które przy okazji rodzinnych wczasów w Niechorzu koniecznie trzeba odwiedzić osobiście.

Dodano: 2018-03-29 15:13:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
29.03.2018 15:41

Na miejscu rodziców spragnionych rozrywki dzieciaków nie zapominałbym o rewalskim Parku Wieloryba. Wprawdzie nie jest to oceanarium z żywymi zwierzętami, a na polskim Pomorzu jest trochę parków rozrywki z modelami oceanicznych stworzeń - żeby wspomnieć tylko Łebę czy Władysławowo - to dla odpoczywających w Niechorzu będzie to zdecydowanie bardziej komfortowa opcja.

Dodaj komentarz