Pole golfowe Kamień Country Club

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Województwo zachodniopomorskie dość powszechnie uchodzi za kolebkę golfa w Polsce. I całkiem słusznie, biorąc pod uwagę zarówno liczbę klubów golfowych, jak i jakość tutejszych pól.

Kamień Country Club w Grębowie, położony niedaleko Kamienia Pomorskiego - tylko nieco dalej, niż leci piłeczka po porządnym swingu - jest tego bardzo dobrym przykładem.

Teren klubu to ok. 65 hektarów powierzchni, zagospodarowanych na potrzeby gry w golfa. Najistotniejsze jest rzecz jasna pole mistrzowskie, składające się z 18 dołków. W 2006 r. zaprojektował je amerykański designer David Donallan. Nie brakuje też odosobnionego pola do ćwiczeń – pola driving range, nazywanego też strzelnicą golfową.

Przyjemnego obrazu dopełniają budynek klubowy z kawiarenką oraz przepiękne, zielone krajobrazy. Kamień Country Club regularnie organizuje zawody - tak otwarte dla wszystkich, jak i ekskluzywne tylko dla klubowiczów. Oczywiście jest możliwość wzięcia profesjonalnych lekcji golfowych uderzeń.

Mini przewodnik

Jedno z najciekawszych pól golfowych w całym województwie, jeśli nie w Polsce. Pole mistrzowskie – wyjątkowo malowniczo zlokalizowane i wyprofilowane, o co zadbali fachowcy najwyższej klasy – składa się oczywiście z 18 dołków. By wbić piłeczkę małą liczbą uderzeń, trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Podszkolić je pomogą pola treningowe i instruktorzy.

Blogi

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Pole golfowe Kamień Country Club kamerzysta Wrocław


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja