Jastrzębia Góra - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Jastrzębia Góra kusi mnóstwem rozmaitych walorów turystycznych, a noclegi z basenem w cenie są jednym z nich. Wprawdzie nie tak unikalnym, jak klifowe brzegi nad morzem, prozdrowotne właściwości lokalnego klimatu czy nadzwyczaj fotogeniczne krajobrazy. Choćby z tego względu, że plaże w Jastrzębiej Górze raczej nie grzeszą nadmiarem wolnej przestrzeni, a nocleg z basenem będzie w stanie zapewnić porządny, spokojny relaks z wodą w roli głównej.

  Jastrzębia Góra noclegi z basenem

  Oczywiście sztuczne hydromasaże i zabiegi SPA & Wellness mają “nieco” inne właściwości od kąpieli na morskich falach oraz beztroskiego opalania się na piasku. Co nijak nie wpływa na fakt, że w noclegach z basenem nad morzem z Jastrzębiej Góry turyści zyskują konkretną, niezwykle obiecującą alternatywę na spędzanie wolnego czasu. Tyczy się to przede wszystkim luksusowych i eleganckich hoteli, które dla swoich gości przygotowały rozbudowane strefy relaksu. Idealnym przykładem będzie tutaj hotel Primavera, posiadający aquapark z trzema basenami, wannami jacuzzi, zjeżdżalniami i wieloma innymi atrakcjami. Dodając do tego wyśrubowane standardy komfortowych pokoi i doskonale wyposażonych apartamentów, jedyna rzecz na jaką mogą utyskiwać goście to dość wysokie ceny - choć w pełni uzasadnione.

  Jaki nocleg wybrać z basenem w Jastrzębia Góra?

  Z pewnością korzystniejsze z ekonomicznego punktu widzenia koszty pobytu dla noclegów z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze oferują obiekty z kategorii pensjonatów. Wciąż zapewniające sporo wygód, ale już bez specjalnych ekstrawagancji. Warto zwrócić tutaj uwagę na miejscowy pensjonat Avena. Stylowe pokoje, zapewniające maksimum prywatności apartamenty, a na dokładkę duży ogród (dziecięcy plac zabaw, drewniana altana z grillem) i kryty basen z hydromasażami i podgrzewaniem wody. Niewielki, ale zapewniający przyjemne odprężenie. Pokrewne podejście prezentują Apartamenty Kolorowe na Rozewiu - tyle że tutaj goście mają do dyspozycji basen letni, na świeżym powietrzu. I jeszcze saunę, gdyby komuś było mało.

  Jeśli chodzi o noclegi z basenem pod chmurką, Jastrzębia Góra prezentuje się niezwykle okazale dzięki Rosevia Resort & SPA. To niezwykle rozległy ośrodek wypoczynkowy z wieloma udogodnieniami, oferujący kwatery nad morzem w szeregu nowoczesnych apartamentowców. Kusi też niezwykle rozbudowaną infrastrukturą: zaawansowane zaplecze do zabiegów Spa & Wellness, siłownia terenowa, korty tenisowe, parkowy ogród, strefy zabaw dla dzieci, wreszcie kompleks 3 basenów rekreacyjnych, wyposażonych w najróżniejsze akcesoria. Na podobnych zasadach - tyle że oferując warunki z nieco niższej półki doznań - funkcjonuje też parę obiektów z domkami letniskowymi nad morzem.

  Domki nad morzem które  posiadają dostępne baseny zewnętrzne

  Noclegi nad morzem z basem w Jastrzębia Góra  mają to do siebie, że dla statystycznej większości wczasowiczów i potencjalnych klientów ośrodków turystycznych z rejonu bałtyckiego wybrzeża najważniejsza jest bliskość plaży. Wszelako grono osób, które zwracają baczniejszą uwagę na wliczone w cenę udogodnienia. Takim osobom Jastrzębia Góra noclegi z basenem nad morzem może zagwarantować w wielu ciekawych - pod wieloma względami - wariantach i kategoriach cenowych.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  27.02.2018 15:34

  Osobiście Jastrzębia Góra nieodmiennie kojarzy mi się z najdalej wysuniętym na północ skrawkiem Polski. A co do noclegów z basenem nad morzem - jestem kompletnie niezainteresowany. Uważam, że po to się spędza wakacje, nad Bałtykiem, żeby jak największymi garściami czerpać z naturalnych walorów tej akurat części Pomorza. Jak już cokolwiek, to co najwyżej zabiegi SPA i relaks Wellness. A kąpiel w basenie tylko na wiosnę, jesień i zimę.

  Dodaj komentarz