Dokąd zabrać dzieci w Łebie? TOP 5 atrakcji na rodzinne wczasy nad morzem

Dokąd zabrać dzieci w Łebie? TOP 5 atrakcji na rodzinne wczasy nad morzem

Ruchome wydmy, malownicze plaże, port morski - oto najczęstsze skojarzenia z Łebą i jej walorami turystycznymi. Nie ma co owijać w bawełnę: z perspektywy dziecka wybierającego się z rodzicami na wakacje nad morze to średnio ekscytujący zestaw. Jednak nie ma co polegać wyłącznie na ogólnych wyobrażeniach. Oferta turystyczna Łeby jest o wiele bardziej rozbudowana i stwarza istne mrowie różnorodnych możliwości przyjemnego spędzania wolnego czasu.

Zarówno dla rozrywkowych i pełnych energii dzieciaków, jak też statecznych wydawałoby się dorosłych, którzy też lubią się trochę pobawić. Czy to razem ze swoimi pociechami, czy też czerpiąc z rozrywek dostępnych dla osób w odpowiednim wieku. Nas interesuje ten pierwszy przypadek - i można zaryzykować stwierdzenie, że spośród wszystkich kurortów turystycznych na polskim wybrzeżu to właśnie Łeba ma najwięcej do zaproponowania rodzinom z dziećmi. Spośród całego tego bogactwa atrakcji wybraliśmy 5 najlepszych naszym zdaniem miejscówek:

Dodano: 2018-04-11 10:05:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
11.04.2018 10:34

Tak w ramach uzupełnienia: na listę nie załapały się duży labirynt grabowy, oceanarium z egzotycznymi rybami, wystawa z efektownymi iluzjami optycznymi, rejsy turystyczne - również statkami stylizowanymi na pirackie - Muzeum Motyli, multum sportów wodnych, ośrodki jazdy konnej, Muzeum Bursztynu... Atrakcji dla dzieci w Łebie rzeczywiście jest od groma. I jeszcze trochę.

Dodaj komentarz