Przystań Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Żeglarze w Gdańsku nie mogą narzekać na nudę. Zarówno ci, którzy dopiero chcieliby nauczyć się żeglować oraz ci, którym taka nauka nie w głowie.I jedni, i drudzy myślą przede wszystkim o żeglarskim rejsie - najlepiej po wodach Morza Bałtyckiego. W mieście funkcjonuje wiele przystani jachtowych, a przystań Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS (ul. Stogi 21 w Gdańsku - Górkach Zachodnich) niewątpliwie mocno się wśród nich wyróżnia.

NCŻ organizuje szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, początkujących i zaawansowanych, którzy pod okiem instruktorów zdobywają żeglarskie szlify. NCŻ urządza również rejsy turystyczne po Zatoce Gdańskiej i Morzu Bałtyckim a także warsztaty meteorologiczne oraz nawigacyjne dla wszystkich zainteresowanych.

Mini przewodnik

Jedna z wielu marin i szkółek działających w Gdańsku. Za to zaliczająca się do najważniejszych, biorąc pod uwagę położenie, prestiż gdańskiego AWF-u i zakres oferty. Obok zwykłego cumowania własnej łodzi i nauki kolejnych stopni żeglarskiego rzemiosła, trzeba wspomnieć o rejsach (dwumasztowiec, motorówka) i zaawansowanych warsztatach z nawigacji i meteorologii.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja