Dźwirzyno - noclegi blisko plaży. Domki letniskowe, kwatery, pokoje niedaleko morza

Dźwirzyno - noclegi, pokoje na wakacje i weekend

Konkretny przekrój przez obiekty turystyczno-hotelarskie Dźwirzyna, oferujące mniej bądź bardziej komfortowe noclegi przy plaży. Kameralne miasto portowe posiada ok. pięciokilometrową linię brzegową - w sam raz, żeby blisko morza mogło funkcjonować sporo różnych ośrodków wypoczynkowych, dając wczasowiczom bardzo szeroki wybór. Dla każdego znajdzie się coś stosownego do możliwości finansowych i spełniającego osobiste wymagania.

I tak na najwyższej półce przy noclegach niedaleko plaż znajdują się przede wszystkim szykowne, chwalące się wieloma gwiazdkami luksusowe hotele nad morzem. 4 punkty w tej turystycznej skali pomiaru wygód uzyskał “Senator”, z kolei Havet Hotel Resort & Spa otrzymał aż 5 gwiazdek. Oba te obiekty leżą w odległości ok. 150 metrów morza - trzeba jeszcze zaznaczyć, że mają własne zejścia na plażę przy morzu i niemałe tereny wokół głównych budynków. A to przecież tylko drobne udogodnienie w porównaniu z wygodami, jakie czekają jeszcze na gości apartamentów tych akurat hoteli w Dźwirzynie. W takich przypadkach bliskość plaż z pewnością nie będzie decydować o wyborze - na wakacje ceny zaczynają się od 700 złotych za dobę…

Noclegi w Dźwirzyno blisko plaży

Na drugim biegunie przystępności cenowej - jak na warunki oferowane przez Dźwirzyno - będą chociażby takie noclegi blisko morza, jakie zapewniają domki letniskowe nad morzerm Pod Wydmami. Za jedną osobę wychodzi ok. 80 zł dziennie, wnętrza pokoi bardziej przypominają przytulne mieszkania niż surową daczę, a na plażę goście mają w linii prostej jakieś 70 metrów przez zielony las. Na papierze taka oferta relaksu przy morzu przedstawia się niezwykle kusząco. Trzeba się tylko szybko decydować z rezerwacjami, gdyż takie miejscówki z reguły wyprzedają się na pniu, zaraz po “otwarciu sprzedaży” pokoi i łóżek na sezon letni.

Jakie obiekty noclegowe w Dźwirzynie nad morzem są polecane dla rodzin z dziećmi

Godne polecenia są również prywatne kwatery, oferujące komfortowy pobyt nad morzem oraz prawdziwie rodzinną atmosferę. Warto także zwrócić uwagę na pensjonaty w Dźwirzynie, takie jak “Bursztyn” czy nie grzeszące specjalnie kreatywnym i chwytliwym nazewnictwem “Pokoje Gościnne Przy Plaży”. Odległość od morza? Około 200-250 metrów, a zatem wystarczająco blisko plaży, aby turyści szybko i bez przeszkód docierali tam, gdzie wypoczywa się zdecydowanie najprzyjemniej.

Skoro Dźwirzyno noclegi zapewnia tak odmienne pod wieloma względami, począwszy od wysokości kosztów pobytu a skończywszy na standardach w pokojach i wszelkich atrakcjach dodatkowych dla klientów z pakietami specjalnymi, dobrych propozycji znajdzie się aż nadto.

Polecamy również:

Komentarze (1)
MaThek 29.01.2018 12:51

Pod względem noclegowym Dźwirzyno oferuje chyba dosłownie wszystko, co generalnie branża turystyczna w Polsce wymyśliła. Inna sprawa, że nie miałem okazji rzetelnie przetestować większości z tych ośrodków blisko morza - z pięciogwiazdkowym hotelem na czele - więc trudno mi się jednoznacznie wypowiadać o jakości świadczonych usług hotelarskich. Z Dźwirzynem mam tylko jeden, za to palący problem: na tym odcinku wybrzeża przeważają zimne prądy morskie, nawet latem bywa za zimno na relaksującą kąpiel w Bałtyku. Dla mnie to czynnik niemal dyskwalifikujący, samo opalanie się na plaży to zdecydowanie za mało.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie