Chłapowo noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letkiskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Generalnie ośrodki wypoczynkowe z Chłapowa, które oferują noclegi z basenem wliczonym w cenę, należą do mniejszości w lokalnej bazie turystycznej. Co nie zmienia faktu, iż stanowią one nad wyraz atrakcyjną propozycję do komfortowego wypoczynku nad morzem. Takie “drobne” udogodnienie daje kolejne możliwości przyjemnego wykorzystania wolnego czasu - nawet jeśli pod względem szeroko pojmowanych wygód noclegów z basenem w Chłapowie nad morzem nie ma co porównywać z polską czołówką branży hotelarskiej.

  Szukasz noclegu z basenem w Chłapowie?

  Pobieżne przejrzenie aktualnych ogłoszeń na wakacje pozwala stwierdzić, że większość tego rodzaju propozycji opiera się na rozmaitych basenach ogrodowych. Czy to wykopanych obok pensjonatu, czy też rozstawianych (vel pompowanych) okazjonalnie przy domach gościnnych z prywatnymi kwaterami. Oczywiście od tej reguły są wyjątki. Szczególnie interesująco przedstawiają się noclegi z basenem nad morzem w Chłapowie w wariancie proponowanym przez Dom Kolonijny Jar. Jak sama nazwa wskazuje, ośrodek nastawiony jest na duże grupy zorganizowane i oferuje ok. 200 łóżek w pokojach o podstawowym standardzie. O wiele lepiej niż wyposażenie pokoi wyglądają atrakcje dodatkowe: świetlica dyskotekowa, boiska sportowe, miejsce na ognisko, wreszcie kryty basen. O kilkunastu metrach długości, na wyłączność gości - czegóż chcieć więcej?

  Noclegi z basenem krytym w Chłapowie

  Jak już zasygnalizowaliśmy wcześniej, większą część oferty Chłapowa na noclegi z basenem nad morzem stanowią niecki ogrodowe. W tym gronie warto wyróżnić parę obiektów, m.in. Pokoje Gościnne Cisowianka. Tutaj bowiem basenowy dodatek do kwater ma oryginalną, hawajską otoczkę - niby tylko sztuczne palmy i specyficzne stoliki, a można się poczuć prawie jak w tropikach. Kolejnym atutem basenu będzie przeciwprąd, idealny do nauki pływania. Równie interesująco noclegi z basenem w Chłapowie prezentują się w wariancie proponowanym przez Dom Wczasowy Klif. W ogrodzie pensjonatu zbudowano 3 kameralne baseny: pływacki, dziecięcy z quasi-placem zabaw oraz balię z hydromasażem. Goście nocujący w tutejszych pokojach i apartamentach mają do dyspozycji także saunę czy porządnie wyposażoną siłownię.


  To oczywiście tylko część obiektów turystycznych, dzięki którym Chłapowo noclegi z basenem w cenie może w ogóle wczasowiczom oferować. Są prywatne domy gościnne, są pola kempingowe i osiedla z domkami letniskowymi nad morzem, które posiadają własne tereny zielone - w sam raz na rozstawienie czy wybudowanie jakiegoś basenu. Do tego trzeba jeszcze doliczyć apartamentowce i hotele nad morzem, które posiadają własne strefy relaksu. Nie da się ukryć, że usługi z zakresu SPA & Wellness cieszą się coraz większym wzięciem - a zatem kolejne ośrodki wypoczynkowe starają się skusić turystów zestawem profesjonalnych zabiegów odprężających, pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych etc.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (4)
  Anonim
  28.02.2018 09:26

  Przeczesywanie ofert wszystkich obiektów noclegowych z Chłapowa w poszukiwaniu ośrodka wypoczynkowego z basenem w cenie to jakaś fanaberia nowobogackich. Skoro są pod ręką fantastyczne plaże nad morzem, po co komu jeszcze kryta pływalnia? Co najwyżej w ramach "zabezpieczenia" na wypadek deszczowo-burzowego lata, ewentualnie dla rodziców z małymi dziećmi, którzy (zupełnie niepotrzebnie) boją się pójść z nimi na dłużej na plażę i popluskać się w morzu.

  Anonim
  31.05.2022 11:02

  Cieszę się, ze w Chłapowie jest coraz więcej noclegów z basenem. To nie to samo co kąpiel w morzu. Woda cieplejsza a i bezpieczniej.

  Anonim
  31.05.2022 11:04

  Gdy jadę z żoną i dzieciaki do Chłapowa to już tylko szukam noclegów z basenem. Rano kawka przy basenie, a po południu nad morzem. Wieczorem piwerko przy basenie i tak to leci :)

  Anonim
  3.06.2022 14:30

  Szukam fajnego noclegu w Chłapowie z basenem, co polecacie? Tylko musi akceptować zwierzęta.

  Dodaj komentarz