Chałupy - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Poszukiwanie noclegów z basenem w Chałupach jeszcze niedawno mogło przypominać błądzenie po gęstym lesie w środku pochmurnej nocy. Jednak w ostatnich latach rozwój bazy turystycznej kameralnego kurortu przyniósł ze sobą znaczącą rozbudowę zakresu wszelkich udogodnień dla wczasowiczów. W związku z tym pojawiły się strefy SPA & Wellness i mini-aquaparki. I nagle przyjazd do Chałup na komfortowe noclegi nad morzem z basenem w cenie stał się jak najbardziej realny.

Oczywiście główna w tym zasługa luksusowych hoteli, gwarantujących nawet czterogwiazdkowe standardy. Kiedy do eleganckich pokoi i doskonale wyposażonych apartamentów dorzuci się jeszcze pierwszorzędny relaks, niektórzy mogą stracić ochotę do wyjścia na plaże. W kategorii noclegów z basenem w Chałupach na zdecydowanego lidera wyrasta Hotel Meridian Spa & Wellness, posiadający m.in. nowoczesne zaplecze do odnowy biologicznej, saunarium, jacuzzi ze słoną, podgrzewaną wodą czy dość duży (ok. 70 m² powierzchni lustra wody) basen rekreacyjny z hydromasażami. Oczywiście klienci hotelu mogą korzystać z jeszcze większej liczby atrakcji.

Półkę niżej - zarówno pod względem zbytków i wygody, jak też wysokości cen - powinien znaleźć się hotel 77. Tutaj noclegi z basenem w Chałupach byłyby cokolwiek wybrakowane, gdyż obiekt pozbawiony jest… basenu z prawdziwego zdarzenia. Ale za to w strefie Spa czeka mnóstwo atrakcji: salon masażu, sauny, łaźnie, 4-osobowe jacuzzi i wiele, wiele więcej. Komfort zakwaterowania zapewniają ładnie urządzone pokoje i jeden apartament. Inny typ noclegów z basenem rozpropagował na Chałupy kemping Kite Hostel. Jak sama nazwa ośrodka wskazuje, to baza dla fanów sportów wodnych. W domkach letniskowych mieszka po kilka nierzadko obcych sobie (przynajmniej przed turnusem) osób, zaś w tzw. chillout zone są zarówno sprzęty RTV, jak też tzw. ruska bania. W sam raz do odprężenia się po intensywnym dniu na wodzie.

Oczywiście baza turystyczno-noclegowa Chałup jest o wiele bogatsza. Bo to i kwatery w prywatnych domach gościnnych, i pola namiotowe, i pływające domku zacumowane przy brzegu, i ośrodki wczasowe nastawione na przyjęcie dużych grup zorganizowanych, i rodzinne pensjonaty, i willowe apartamenty na wynajem… Zdarzają się miejscówki, w których gospodarze udostępniają basen ogrodowy. Czy to dmuchany, czy to rozstawiany, czy to wybudowany na stałe. Chałupy noclegi z basenem gwarantują na mocno zróżnicowanych poziomach. Im większy wybór, tym dla turystów lepiej.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 28.02.2018 12:11

100 metrów na północ przepiękne plaże nad otwartym Bałtykiem, 100 metrów na południe przystanie żeglarskie na Zatoce Puckiej - a ludziom jeszcze się basenów zachciewa! A co się tyczy tych luksusowych hoteli w Chałupach i noclegów nad morzem z wliczonym w cenę basenem - zupełnie zmieniły charakter miejscowości. Moim skromnym zdaniem na gorsze. Kiedyś swojska, kaszubska wioska z unikalnym charakterem, a teraz? Nowoczesny kurort - bez wyrazu, taki sam jak dziesiątki i setki innych.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Chałupach

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Chałup. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Chałupach na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. pomorskim i Półwyspu Helskiego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Chałup. W 2020 roku Chałupom nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Chałupach domkach letniskowych. Lubisz Półwyspu Helskiego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Chałupy i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Chałupami apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Chałupach (woj. pomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy