Władysławowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

We Władysławowie noclegi z basenem w cenie stanowią niezwykle ciekawą część oferty turystyczno-hotelarskiej całego miasta i najbliższych okolic. Wprawdzie tego rodzaju obiektów może i nie jest zbyt wiele - takie wnioski nasuwają się po pobieżnym przeglądzie branżowych ogłoszeń - to niewątpliwie ich ofertą warto się zainteresować. Dla wybierających się do Władysławowa na noclegi nad morzem basen będzie dodatkową, w pewnych sytuacjach niezwykle przydatną atrakcją.

Noclegi z krytym basem we Władysławowie

Kapryśna pogoda w sezonie wakacyjnym, zbytnio zatłoczone - przez co potencjalnie niebezpieczne dla malutkich dzieci - kąpieliska na plażach, potrzeba relaksu z prawdziwego zdarzenia w strefie Spa & Wellness… Jak dobrze widać już po tych paru zaledwie przykładach, wykupienie noclegu z basenem nad morzem we Władysławowie zapewnia wczasowiczom parę solidnych alternatyw na spożytkowanie wolnego czasu. Koniec z przesiadywaniem po pokojach i wpatrywaniu się w ekran smartfona/telewizora! Tutaj należy wspomnieć, że niektóre obiekty zapewniają swoim gościom wyłączność w korzystaniu z dobrodziejstw basenów, inne wpuszczają klientów z zewnątrz. Dlatego nie ma się co specjalnie martwić, jeśli dana kwatera nad morzem pozbawiona jest własnego basenu.

Które noclegi z basenem we Władysławowie mają najlepsze opinie?

Władysławowo i noclegi z basenem to przede wszystkim Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie i jego park wodny Aquarius. Otóż wiele ośrodków wypoczynkowych reklamuje się tym, że ich goście mogą liczyć na tańsze wejściówki bądź innego rodzaju promocje w tym aquaparku. Tutaj warto nadmienić, że sam COS posiada parę obiektów noclegowych: są to kameralny hotel Albatros, 5 pawilonów hotelowych z pokojami w jednolitym standardzie oraz willa Rybitwa z eleganckimi apartamentami. Trzeba oczywiście mieć świadomość, że jeśli jakakolwiek kadra reprezentantów Polski akurat przebywa tutaj na zgrupowaniu, postronni turyści odpoczywający we Władysławowie mogą mieć problemy z wykupieniem noclegu i wejściem na basen. Przed wyjściem do Aquariusa lepiej zadzwonić i zorientować się, jak wygląda aktualna sytuacja z dostępnością pływalni.

Naturalnie są też w mieście ośrodki, które posiadają własny basen i strefę SPA. Mniejsze niż przy hotelu COS-u, ale dla gości danego obiektu czynne niemal bez ograniczeń. Generalnie pensjonaty nad morzem sporo inwestują w takie udogodnienia. Tak jak Ośrodek Wczasowy Sargus, wyposażony w kryty basen, jacuzzi, saunę i zaplecze do zabiegów relaksacyjnych i/lub terapeutycznych. Z kolei pensjonat Luan prezentuje noclegi z basenem we Władysławowie nastawione ściśle na Spa & Wellness. Innymi słowy: pomimo trzygwiazdkowego standardu pokoi i apartamentów, żadnego basenu rekreacyjnego czy pływackiego turyści tutaj nie uświadczą. Ale za to dostaną rozbudowane menu zabiegów, zawierające ponad 30 różnych procedur szeroko pojmowanej medycyny estetycznej.

Noclegi nad morzem z basenem - idealne wczasy!

Tym samym gdyby komuś bardzo na tym zależało, Władysławowo noclegi z basenem zapewni i danemu klientowi, i najbliższej rodzinie. W jakiej formie - to już zupełnie inna sprawa. Przecież są jeszcze kwatery w prywatnych domach gościnnych i domki letniskowe nad morzem, w których gospodarze rozstawiają letnie baseny ogrodowe: czy to nadmuchiwane, czy rozkładane na stelażach. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, zarówno pod względem komfortu, jak też zakresu cenowego.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
MaThek 28.02.2018 10:55

Władysławowo z pewnością należy zaliczać do najciekawszych kurortów turystycznych nad polskim morzem. Zarówno ze względu na niezaprzeczalne walory przyrodniczo-geograficzne - szerokie plaże, piękne krajobrazy, bliskość Półwyspu Helskiego - jak też szeroki wybór atrakcji turystycznych. Tyle że akurat baseny w swoim osobistym rankingu umieściłbym daleko za parkami rozrywki, muzeami i interaktywnymi wystawami, a nawet infrastrukturą żeglarską. W temacie noclegów z basenem Władysławowo ewidentnie ma jeszcze sporo do poprawy.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie