5 atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy w Pustkowie

5 atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy w Pustkowie

Wśród kurortów turystycznych nad polskim morzem jest kilka miejscowości, które zapewniają wyjątkowo sprzyjające warunki dla rodzinnych wczasów z dziećmi. Od rozbudowanej bazy noclegowej, przez zdrowy klimat i malownicze walory przyrodnicze, aż po ogromny wybór atrakcji turystycznych w okolicy. Pustkowo niewątpliwie zalicza się do tego elitarnego grona.

Piękne widoczki, morska bryza, szerokie plaże, rozległe połacie przybrzeżnego lasu, sporo obiektów hotelarskich przyjaznych rodzinie… czegóż chcieć więcej? Prawda, większych możliwości interesującego spędzania wolnych chwil. W samym Pustkowie trudno cierpieć przez nadmiar atrakcji i chroniczny brak czasu na skorzystanie ze wszystkich. A jako że dzieci generalnie szybko się nudzą, warto z odpowiednim wyprzedzeniem pomyśleć o krótkich wycieczkach po okolicy. Na takie właśnie okazje przygotowaliśmy 5 konkretnych pomysłów.

Dodano: 2021-07-05 14:33:00
0 / 5 Następny

Komentarze (3)
Anonim
8.07.2021 14:57

Co tu kryć, nazwa zobowiązuje. Pod względem "bogactwa" atrakcji turystycznych Pustkowo całkiem dosłownie świeci Pustkami. Szczególnie w zakresie atrakcji dla rodzin z dziećmi. Niby jest całkiem ładny Park Przyjaciół Pustkowa, ale tak na dobrą sprawę można tam wyłącznie posiedzieć na ławeczce, ewentualnie troszkę pohuśtać na placu zabaw. Dzieciaki znudzą się po najwyżej 5 minutach.

Anonim
27.07.2021 19:50

miejsce idealne, osoby ceniace spokojny wypoczynek docenią pobyt w Pustkowie zwłąszcza ci co nacodzień słyszą hałasy zaa okien wielkich miast . Kocham Pustkowo właśnie za tą ciszę a zwłaszcza po sezonie albo przed :)

Anonim
1.09.2021 13:32

Jeśli chodzi o Pustkowo to jestem fanką tego miejsca. Jak ktoś chce odpocząć i zaznać spokoju nad morzem to polecam. W okolicy przecież jest wiele atrakcji :)

Dodaj komentarz