Motylarnia Władysławowo Port

MOTYLARNIA WŁADYSŁAWOWO PORT

Zapraszamy do Świata żywych Motyli

Przebywając w sezonie letnim we Władysławowie, zapraszamy do odwiedzenia tutejszej Motylarni znajdującej się w samym Porcie. Każdy odwiedzający ma okazję przeżyć niezwykłą przygodę, bowiem w naszej Motylarni zobaczy przeróżne gatunki żywych, kolorowych, egzotycznych motyli z różnych zakątków świata. Tylko tutaj można zobaczyć te barwne motyle z bliska, które usiądą na ręce, głowie czy kwiatku obok Ciebie.

Nasza Motylarnia jest świetnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną. Odwiedzający będą mieli okazję także poznać wiele ciekawostek o tych owadach. Z uwagi na to, iż motyle różnią się wielkością, ubarwieniem i charakterem, warto je poznać i zobaczyć na żywo, zanim znajdzie się swojego ulubieńca.

Każdy gość w naszej Motylarni, będzie mógł usiąść na ławeczce, posłuchać muzyki, zrelaksować się, a dookoła będą latać kolorowe motyle. Zatem gwarantowana niezwykła przygoda z nutką wiedzy dla dorosłych i przeżyć dla dzieci!

Motylarnia we Władysławowie to obiekt zadaszony, zatem to tu w tym malowniczym, pełnym zieleni obiekcie można rodzinnie spędzać czas przy każdej pogodzie, nawet, gdy na dworze deszcz.

Zabierz ze sobą koniecznie aparat fotograficzny, by uwiecznić tę przygodę wśród kolorowych motyli.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

OTWARCIE 1 CZERWCA 2019


GODZINY OTWARCIA : 

Zapraszamy codziennie w godzinach

09:00 – 21:00

CENNIK :

Bilet normalny – 19 zł

Bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18) – 14 zł

Dzieci do lat 3 – wstęp wolny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy