Quady i skutery śnieżne

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wycieczki po górach nie muszą się toczyć jednostajnym, monotonnym tempem. I nie chodzi wyłącznie o narastające zmęczenie wymuszające zmniejszenie prędkości w trakcie jazdy na rowerze. Solidny zastrzyk adrenaliny i przyjemne uczucie wiatru we włosach zapewnią przejażdżki na quadach i skuterach śnieżnych.

Wypożyczenie takiego sprzętu niedaleko Kościeliska jest możliwe np. w Witowie - zimowa baza często pojawia się pod tutejszą stacją narciarską, a "główny punkt" mieści się niedaleko Siwej Polany. Maszyny z pewnością należą do niezawodnych i zapewniających niezapomniane wrażenia. Gwarantują to uznane motoryzacyjne marki, jak Yamaha, Kawasaki czy Polaris.

Każdej wyprawie w teren, zapewniającej niezapomniane widoki i wrażenia, przewodzą doświadczeni piloci. Proponowane trasy wiodą m.in. wąwozami, polanami, przez lasy i osiągalnymi dla pojazdów tatrzańskimi szczytami.

Mini przewodnik

Prawdopodobnie najpopularniejszy sposób, odpowiednio latem i zimą, by tatrzańskie tereny oraz polno-leśne dróżki i szlaki przemierzać w sposób dynamiczny. Rzecz jasna tylko tam, gdzie jest to dozwolone, o co już dbają profesjonalni “przewodnicy” takich ekstremalnych wypraw. O ogromną dawkę adrenaliny można być spokojnym także dzięki imponującemu parkowi maszyn.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja