Labirynt Park

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jak twierdzą gospodarze Labirynt Parku - to największy naturalny, tworzony przez wysokie krzewy labirynt w Polsce. Zajmuje powierzchnię 5000 m², w drodze do wyjścia trzeba zdobyć 5 obligatoryjnych baz. Orientację w terenie umożliwiają platformy widokowe, umieszczone w kilku punktach. W razie problemów, można kupić mapę. Małe dzieci można zabrać na jazdę w drewnianym wózku.

Na tym nie kończą się atrakcje tego rodzinnego parku rozrywki. Na najmłodszych czeka klasyczny plac zabaw i seria tematycznych zajęć z animatorami. Raczej dla starszych niż 5 lat gości przygotowano pole do gry w bule.

Dodatkiem, który zapewne zainteresuje wszystkich bez względu na wiek, będzie strefa gier planszowych, zręcznościowych i logicznych: od yengi i bierek po bilard. W sumie 10 propozycji, tworzących niepowtarzalny turniej. Cechą charakterystyczną wszystkich gier jest to, że wszystkie niezbędne przedmioty wykonane są w zdecydowanie większej niż zwykle skali i z niestandardowych materiałów - w końcu zabawa odbywa się w plenerze.

Niezwykły, iście zaczarowany ogród w Łebie pracuje zazwyczaj od maja do końca I dekady października. Poza tym wiosenno-letnim okienkiem, możliwe są przyjazdy zorganizowanych grup - oczywiście tylko po umówieniu się z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej tygodniowym.

Mini przewodnik

Zdaniem gospodarzy to największy naturalny labirynt w całym kraju. Właściwą drogę wśród gęstwin krzewów trzeba znaleźć na obszarze 5000 m². Labirynt to główna, ale nie jedyna atrakcjaparku - na gości czekają jeszcze plac zabaw, Magiczny Ogród Gier, zabawy tematyczne prowadzone przez animatorów oraz plac do gry w coraz popularniejszą petankę.

Blogi

KM Studio może wykonać film promocyjny Labiryntu filmowanie Jelenia Góra


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja