Centrum Tradycji i Turystyki

Wydawałoby się, że jest to punkt informacji turystycznej jakich wiele, które w erze powszechnego dostępu do internetu tracą rację bytu. Nic bardziej mylnego - kościeliskie CTiT to nie tylko wszelkiego gatunku mapy i przewodniki, ale też parę propozycji na spędzenie wolnego czasu.

Zwłaszcza osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem i/lub bliższym poznaniem lokalnej kultury powinny tutaj zajrzeć. W sali konferencyjno-wystawienniczej regularnie prezentowane są interesujące dzieła sztuki, przede wszystkim miejscowych twórców kultywujących regionalne tradycje. Zwyczajowo wstęp wolny. Od czasu do czasu organizowane są też rozmaite spotkania autorskie, prelekcje, warsztaty artystyczne itp. Warto dodać, że obok parkingu odbywają się różnorakie kiermasze regionalnych specjałów.

Część sportowa Centrum Tradycji i Turystyki w Kościelisku składa się z siłowni i małpiego gaju dla dzieci. W czasie, kiedy dorośli ćwiczą sami lub w ramach zajęć fitnessowych, ich małe pociechy mogą wyszaleć się na specjalnym torze przeszkód lub nieco spokojniej pobawić się w specjalnym kąciku. Dodatkowo dla najmłodszych organizowane są specjalne warsztaty, np. muzyczne, plastyczne czy językowe.

Za właściwą organizację niektórych atrakcji w gminnym CTiT odpowiada Fabryka Talentów.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy