5 najciekawszych atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy we Władysławowie

5 najciekawszych atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy we Władysławowie

Piękne plaże nad morzem, miasto portowe… i gigantyczne korki na drodze na Hel każdego lata. To najczęstsze skojarzenia z Władysławowem, jakie mają polscy turyści. Jeśli natomiast chodzi o atrakcje dla dzieci - rodzice generalnie mogą być spokojni. Pod ręką w samym kurorcie będzie naprawdę sporo różnych miejsc, które jak najbardziej są w stanie zapewnić dzieciakom mnóstwo przedniej zabawy.

A przy okazji znajdzie się też parę atrakcji o niezaprzeczalnych walorach edukacyjnych. Żeby wymienić tylko historyczną Hallerówkę. Oczywiście Władysławowo to przede wszystkim plażowanie, kąpiele w Bałtyku, budowanie zamków z piasku, zbieranie muszelek oraz szukanie bursztynów - jednak nie sposób oczekiwać od dzieci, że spędzą tak bite dwa tygodnie. Trzeba im nieco urozmaicać sposoby spędzania wolnego czasu. I w tym celu warto sprawdzić 5 atrakcyjnych miejsc, które prezentujemy pokrótce na kolejnych stronach naszego mini-rankingu.

Dodano: 2018-04-13 11:49:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
13.04.2018 12:12

A gdyby mimo wszystko dzieciakom zaczęło się we Władysławowie nudzić, nie zaszkodzi zorganizować kilku krótkich wycieczek całą rodziną po najbliższej okolicy. Niby-średniowieczne grodzisko słowiańskie, fokarium, drugowojenne bunkry pozamieniane na mniej lub bardziej związane z historią muzea i wystawy interaktywne, parki rozrywki z różnymi motywami, ośrodki jazdy konnej... Wystarczy tylko przed wyjazdem zajrzeć do jakiegoś przewodnika turystycznego.

Dodaj komentarz