NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Całoroczne domki na Pięknej - Sylwester

ul. Piękna 5, 72-350 Niechorze
Całoroczne domki na Pięknej - Sylwester
Opis

Zapraszamy na wyjątkowy Sylwester w Całorocznych Domkach na Pięknej w Niechorzu! Nasze przytulne domki zapewniają idealne miejsce, by powitać Nowy Rok w atmosferze relaksu i zabawy nad morzem.

Nadmorskie powietrze, szum fal i spokój wybrzeża to doskonałe tło dla zimowego wypoczynku. Położone w cichej okolicy, zaledwie 200 metrów od plaży, nasze domki oferują najwyższy komfort dzięki drewnianemu wnętrzu z kominkiem, w pełni wyposażonej kuchni i przestronnemu salonowi. Ciesz się spokojem na prywatnym tarasie lub ogrzej się przy kominku, delektując się czasem z bliskimi.

Rozpocznij Nowy Rok w Całorocznych Domkach na Pięknej – pozwól sobie na komfort i niezapomniane chwile z rodziną lub przyjaciółmi w pięknym, zimowym otoczeniu nad Bałtykiem!

Wyposażenie pokoi
  • Łazienka
  • Telewizor
  • Internet
  • Taras
  • Lodówka
  • Aneks kuchenny
Wyposażenie obiektu
  • Parking
Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Całoroczne domki na Pięknej.

Lokalizacja

Obiekty z propozycjami na Sylwestra

Ofertę w Niechorzu na Nowy Rok 2024 posiadają również obiekty noclegowe wyświetlone poniżej.

Zobacz atrakcje w okolicy

Sylwester 2024 to nie tylko zabawa w Nowy Rok. Niechorze i okolica mają dla Was atrakcje, które umilą pobyt w domku letniskowym Całoroczne domki na Pięknej.

Nowy Rok w Niechorzu - Sylwester 2024 w Całoroczne domki na Pięknej

Region nad morzem to świetne miejsce na zabawę w Sylwestra 2024. Domek letniskowy Całoroczne domki na Pięknej w Niechorzu szykuje dla gości coś, co uzupełni imprezę sylwestrową na pożegnanie 2024 roku. Obiektu na mapie zachodniopomorskiego Niechorza należy szukać pod adresem ulica Piękną 5. Z pewnością Sylwester 2024 Pomorzu Zachodnim na długo pozostanie we wspomnieniach. Jeśli brak pomysłu, jak powitać Nowy Rok 2025 zapraszamy do Całoroczne domki na Pięknej!

Wyślij zapytanie

Całoroczne domki na Pięknej