NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Boże Ciało

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Boże Ciało
Opis

Gdy świat nabiera kolorów, a w powietrzu unosi się zapach kwitnącej przyrody, Apartamenty Szafirowy Zakątek w Karpaczu zapraszają do spędzenia niezapomnianych chwil w sercu gór.

Długi weekend Bożego Ciała to doskonała okazja, by poczuć urok górskiego lata. Nasze apartamenty, położone w spokojnej dzielnicy Karpacza, gwarantują komfort i relaks w otoczeniu nieskazitelnej przyrody.

Odkryj bliskość natury, spacerując malowniczymi szlakami Karkonoszy. Z Szafirowego Zakątka szybko dotrzesz do najpiękniejszych zakątków regionu, a po dniu pełnym wrażeń wrócisz do przytulnego apartamentu, by naładować baterie.

Zapraszamy do rezerwacji w "Szafirowym Zakątku". Odkryj z nami letnią magię Karpacza podczas weekendu Bożego Ciała. Twoja karkonoska przygoda czeka!

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Zobacz też inne apartamenty w mieście Karpacz

Pozostali gospodarze z ofertą w Karpaczu na weekend Bożego Ciała w 2024 roku.

Atrakcje w pobliżu Szafirowy Zakątek

Wybierając się na urlop w 2024 w region: górach sprawdź nasze atrakcje na Boże Ciało i nie tylko w okolicy ulicy Jana Matejki.

Boże Ciało 2024 w Szafirowy Zakątek

Na Święto Bożego Ciała w 2024 roku wybierz apartament Szafirowy Zakątek znajdujący się w Karpaczu, ul. Jana Matejki 38. To super pomysł na długi weekend górach. W tym roku Boże Ciało obchodzimy 8 czerwca - spędź je w apartamencie Szafirowy Zakątek!

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek