Stok Nartolandia - Szklarska Poręba

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Nartolandia to kraina, w której zdecydowanie najlepiej będą się czuć narciarze i snowboarderzy z niewielkim stażem oraz rodziny z małymi dziećmi. Na terenie Nartolandii działają 2 bezpieczne, krótkie i bardzo łatwe trasy oraz odgrodzona od nich Akademia Młodego Narciarza.

Kiedy maluchy będą już radzić sobie na tyle dobrze, że mogą opuścić to narciarskie przedszkole, swoje umiejętności powinny doskonalić na niemal płaskiej, 75-metrowej trasie. Tutaj też powinni w pierwszej kolejności udać się ci, którym łapanie równowagi na deskach nastręcza jeszcze pewnych problemów. Dla ciut bardziej zaawansowanych przeznaczony jest dłuższy, 125-metrowy stok.

Wyciągi w ośrodku to 1-osobowe “wyrwirączka” oraz orczykowy talerzyk. Dzięki wydajnym lampom Nartolandia pracuje do późnych godzin wieczornych - zwykle od 8:30 do 22:00. Na terenie stacji działa również wypożyczalnia sprzętu i parking wyłącznie dla gości.

Po wyczerpujących lekcjach, można udać się na posiłek do bistro. Dla dzieci stworzono jeszcze zimowy plac zabaw, przy którym pracuje profesjonalny animator.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja