Baseny w

(3)
0.4 km od centrum

Kameralny obiekt - nie tyle sportowo-rekreacyjny, co bardziej rehabilitacyjny. Basen solankowy Zakładu Balneologicznego w Sopocie służy przede wszystkim fizjoterapeutycznym zabiegom (skierowanie nie jest niezbędne) i swego rodzaju aqua-aerobikowi, które za sprawą właściwości wody sodowo-jodowo-bromkowej wiele zyskują na prozdrowotnej efektywności.

0.4 km od centrum

Całoroczny basen miejski, o typowo sportowym charakterze. Na krytej pływalni MOSiR-u w Sopocie działa basen krótki - 25 metrów długości - z wydzielonymi sześcioma torami. Do zawodów, treningów, nauki pływania i (w miarę wolnego miejsca) aktywności typowo rekreacyjnych. W 2017 r. obiekt przeszedł duży remont, co widać po szatniach czy zapleczu sanitarnym.

1.6 km od centrum

Całoroczne centrum pływania w wydaniu wybitnie rekreacyjnym. Sopocki Aquapark składa się z 2 brodzików dla dzieci (głębokość do 30 i 60 cm) oraz 4 basenów głównych: pływackiego (3 tory, 25 m długości), 2 zewnętrznych (1 całoroczny) oraz rekreacyjnego - pełnego zjeżdżalni, hydromasaży itd. Na terenie obiektu nie brakuje też wielu innych możliwości relaksu.

Nasi partnerzy