NAPISZZADZWOŃ

Dom wczasowy Larix - Boże Ciało

ul. Modrzewiowa 1a, 72-344 Rewal
Dom wczasowy Larix - Boże Ciało
Opis

Chcesz skorzystać z wolnych dni i zrelaksować się nad polskim morzem? Dom Wczasowy Larix w Rewalu to doskonała propozycja na długi weekend Bożego Ciała.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy pokój zabaw oraz plac zabaw. W naszym ogrodzie znajduje się miejsce na grill czy ognisko, gdzie można miło spędzić czas, ciesząc się pięknem natury.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i spędź długi weekend Bożego Ciała nad morzem, ciesząc się relaksem i pięknem polskiej przyrody. 

Zarezerwuj pokój już dzisiaj i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem w Domu Wczasowym Larix. 

Czekamy na Ciebie!

Cennik

Ceny pobytu są różne i zależą od terminu oraz długości pobytu. Dla uzyskania szczegółowych informacji dotyczących dostępności oraz ceny, prosimy o kontakt bezpośredni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszej oferty!

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Dom wczasowy Larix.

Zobacz też inne pensjonaty w mieście Rewal

Pozostali gospodarze z ofertą w Rewalu na weekend Bożego Ciała w 2025 roku.

Atrakcje w pobliżu Dom wczasowy Larix

Wybierając się na urlop w 2025 w region: morzu sprawdź nasze atrakcje na Boże Ciało i nie tylko w okolicy ulicy Modrzewiowej.

Boże Ciało 2025 w Dom wczasowy Larix

Na Święto Bożego Ciała w 2025 roku wybierz pensjonat Dom wczasowy Larix znajdujący się w Rewalu, ul. Modrzewiowa 1a. To super pomysł na długi weekend morzu. W tym roku Boże Ciało obchodzimy 19 czerwca czerwca - spędź je w pensjonacie Dom wczasowy Larix!

Wyślij zapytanie

Dom wczasowy Larix