Podziel się

Udostępnij znajomym

Atrakcje

Międzywodzia

i okolic

Atrakcje turystyczne

Przedstawiamy Państwu listę najciekawszych atrakcji turystycznych z miejscowości i jej najbliższej okolicy. To zestawienie wielu miejsc, atrakcji, rozrywek, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przy każdej atrakcji znajduje się szacowana odległość od obiektu Gryf, krótki opis oraz dane kontaktowe. Zapraszamy do poznawania uroków MIĘDZYWODZIA.

Pobierz przewodnik

Odległość od obiektu Gryf

* podane wartości są wartością przybliżoną

3.2 km od obiektu

Największy, aczkolwiek niekoniecznie najatrakcyjniejszy z punktu widzenia turystów akwen śródlądowy na malowniczej wyspie Wolin. Na Koprowie póki co trudno o piaszczyste plaże, dłuższe pomosty dla wędkarzy czy wypożyczalnie rowerów wodnych i podobnego sprzętu. Szacuje się, że aż 12% powierzchni jeziora - wynoszącej 487 ha -  pokrywają blokujące dostęp rośliny.

3.8 km od obiektu

ul. Dziwna , +48 502 284 588

Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to fantastyczna atrakcja dla małych i dużych. Znaleźć tu można miniatury latarni morskich polskiego wybrzeża oraz repliki lokomotyw, wagonów i parowozów z taborami, które wydają dźwięki i wypuszczają dym z kominów, jak prawdziwe pociągi. Wszystko stworzone jest ręcznie, z wielką starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły.

4.0 km od obiektu

ul. Reymonta

Miejsce upamiętnienia najlepszych reprezentantów Polski w najróżniejszych dyscyplinach. Przechadzając się można podziwiać repliki zdobytych przez nich medali oraz pamiątkowe płyty. Nowe tablice odsłaniane są w trakcie Festiwalu Gwiazd Sportu. W gronie uhonorowanych są m.in. Irena Szewińska, Jan Tomaszewski, Jerzy Kulej czy Otylia Jędrzejczak.

4.4 km od obiektu

Wody Bałtyku i Zalewu Kamieńskiego zachęcają do wypróbowania sił w sportach wodnych, takich choćby jak żeglarstwo (właściciele jachtów mogą bezpiecznie zacumować swoje łodzie przy nabrzeżu ujścia r...

4.9 km od obiektu

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 5 , +48 913 813 074

Piraci z Dziwnowa i Wolina wcale nie muszą być mniej “cool” niż Piraci z Karaibów. Przytaknie temu każdy, kto wybrał się w wycieczkowy rejs jedną z klimatycznie wystylizowanych jednostek. “Korsarz” i “Victoria” obierają kurs na Kamień Pomorski albo pełne morze. Tematyczne przebrania mile widziane, zwłaszcza że na dzieci czeka parę pirackich niespodzianek.

5.1 km od obiektu

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 5

Placówka powstała z inicjatywy mieszkańców oraz władz miasta, które swego czasu było jednym z najważniejszych portów rybackich na całym polskim wybrzeżu. Kolekcję przedmiotów związanych z połowem ryb zbierano w trakcie jednej z edycji Festynu Rybaka, w 2011 r. Wstęp do Muzeum Rybołówstwa, mieszczącego się naprzeciwko Urzędu Miejskiego, jest bezpłatny.

5.2 km od obiektu

Festiwal Gwiazd Sportu - to przede wszystkim z powodu tego wydarzenia, obok przymiotów związanych z nadmorskim usytuowaniem, Dziwnów obecny jest w turystycznym eterze. Bohaterzy Festiwalu Gwiazd Sp...

5.8 km od obiektu

ul. Wilków Morskich

Nie lada gratka dla domorosłych mediewistów. Fortyfikacje z Kamienia Pomorskiego pochodzą z XIV stulecia - prawdopodobnie wzniesione je tuż po ataku Brandenburczyków na przełomie wieków - i zachowały się w bardzo dobrym stanie. Zwłaszcza w północnej i zachodniej części miejscowości. Oprócz pasa murów, dostępu do miasta broniło też 5 bram i 8 baszt.

5.9 km od obiektu

ul. Słowackiego 1 , +48 607 970 880

Jedna z najlepiej zachowanych pozostałości po XIV-wiecznych fortyfikacjach Kamienia Pomorskiego. Baszta Wolińska, służąca za jedną z 5 bram wjazdowych do otoczonego murami miasta, powstała ok. 1308 roku. Od gotyckiej architektury wyraźnie odcina się spiczasty szczyt z XIX w. Zabytek służy za siedzibę Muzeum Minerałów, prezentującego również eksponaty historyczne.

5.9 km od obiektu

ul. Słowackiego 1 , +48 607 970 880

Skarby Ziemi budzą duże zainteresowanie - czy są to szlachetne kamienie, czy szczątki dinozaurów. Placówka w Kamieniu Pomorskim może się pochwalić również eksponatami dosłownie nie z tej Ziemi - kawałkami meteorytu Gibeon. Muzeum Kamieni mieści się we wnętrzu zabytkowej baszty z bramą wolińską - pozostałości po XIV-wiecznych murach miejskich.

6.0 km od obiektu

pl. Stary Rynek 1 , +48 913 821 142

Reprezentacyjna siedziba miejskich władz, wybudowana na przełomie XIII i XIV. Najprawdopodobniej ratusz wzniesiono tuż po tym, jak w 1274 r. Kamień Pomorski otrzymał prawa miejskie. Od tego czasu magistrat wielokrotnie przebudowywano, o zniszczeniach wojennych nie wspominając. Po rekonstrukcji z 1969 r. zabytek łączy elementy neogotyckie i renesansowe.

6.0 km od obiektu

ul. Mariańska , +48 507 026 050

Barokowy zabytek sakralny, wybudowany na miejsce świątyni średniowiecznej. Dzisiejszy kościół Wniebowzięcia NMP w Kamieniu Pomorskim powstał w 1753 r., natomiast wcześniejsze miejsce kultu wzniesiono ok. XIII stulecia. Po II WŚ budynek z charakterystyczną dzwonnicą przystosowano na potrzeby domu kultury, ponowna konsekracja nastąpiła po 1985 r.

6.1 km od obiektu

pl. Katedralny , +48 913 820 554

Jeden z najwspanialszych przykładów architektury sakralnej na pomorzu. Katolicką świątynię - w stylu romańskim, na planie krzyża - wzniesiono w XII stuleciu. Późniejsze przebudowy zaowocowały m.in. powstaniem ceglanej, neogotyckiej wieży. Katedra w Kamieniu Pomorskim słynie też z barokowych organów oraz Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

6.2 km od obiektu

pl. Katedralny 7

Reprezentacyjna rezydencja hierarchów, wybudowana na przełomie XIII i XIV w. W 1385 r. Pałac Biskupi w Kamieniu Pomorskim stał się administracyjnym oddziałem kurii, a ważni duchowni przeprowadzili się na zamek w Karlinie. Architektonicznie zabytek łączy elementy gotyckie, renesansowe oraz barokowe - rzecz jasna z powodu licznych przebudów w długiej historii.

6.2 km od obiektu

pl. Katedralny

Niepozorny, przez lata zaniedbywany, za to istotny dla nauki zabytek. W XVIII-wiecznym dworku, oryginalnie wybudowanym w XIII/XIV w. jako kuria dziekana w Kamieniu Pomorskim, mieszkał Ewald Jürgen von Kleist. To właśnie ten uczony przeprowadził pierwszą udaną próbę kondensatora elektrycznego, choć w historii zapisała się nieznacznie młodsza butelka lejdejska.

6.2 km od obiektu

ul. Solskiego 8 , +48 507 026 050

XIV-wieczny zabytek z charakterystyczną dzwonnicą, zbudowany jako cmentarna kaplica na wzgórzu Żalnik. Od tego czasu gotycki, wzniesiony z kamieni narzutowych i cegieł kościół św. Mikołaja w Kamieniu Pomorskim kilkukrotnie przebudowywano. Zmieniało się też przeznaczenie przybytku, który był m.in. siedzibą muzeum. Katolicką świątynią stał się ponownie w 1994 r.

6.3 km od obiektu

ul. Mickiewicza 34 , +48 913 822 373

Placówka założona przez lokalną społeczność, prezentująca burzliwe dzieje regionu. A jest co pokazywać, gdyż Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej posiada niezwykle bogate zbiory: od prehistorycznych skamielin po renesansowe zabytki. Na szczególną uwagą zasługują średniowieczne dzieła sztuki sakralnej. Wiele eksponatów pochodzi z okolicznych wykopalisk archeologicznych.

6.8 km od obiektu

ul. Bałtycka 13 , +48 913 265 110

Na miłośników golfa czeka wspaniałe pole nieopodal Kołczewa, oddalone od Międzyzdrojów o ok. 11 kilometrów. Amber Baltic Golf Club gwarantuje znakomite warunki mnóstwo do uprawiania tej dyscypliny sportu - tak amatorskiego, jak i zawodowego. Pole na 18 dołków, mniejsze na 9, a do tego mnóstwo aren do ćwiczenia konkretnych technik i uderzeń.

7.8 km od obiektu

+48 607 067 024

Windsurfing, a tym bardziej kitesurfing, to takie dyscypliny sportu do których lepiej nie podchodzić “na żywioł”, bez stosownego przygotowania teoretycznego i fachowego instruktora, który wyjaśni podstawy na praktycznym przykładzie. Zajęcia w AR-Sport gwarantują tak bezpieczeństwo, jak i efekty - kurs może zakończyć się zdobyciem międzynarodowego certyfikatu.

8.1 km od obiektu

+48 918 202 065

Nazwa sugeruje miejsce, gdzie zgromadzono realistyczne modele prehistorycznych gadów oraz innych dawno wymarłych stworzeń. I to prawda. Z tym, że atrakcje dziwnowskiego parku dopiero na tym się zaczynają. Place zabaw, parki linowe, safari z prawdziwymi zwierzętami, bungee, salon gier, Muzeum Minerałów… Wspaniałe połączenie zabawy z edukacją.

8.2 km od obiektu

Dziwnówek będzie znakomitym miejscem, by rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem. Początkujący zapewne wybiorą spokojne i płytkie - do 1,5 m głębokości wody Zatoki Wrzosowskiej. Oczywiście bardziej zaawansowani użytkownicy deski z żaglem wcale nie będą się nudzić, sprawdzając swoje umiejętności na falach Bałtyku czy wypływając dalej na Zalew Kamieński.

10.3 km od obiektu

+48 507 026 050

Świątynia filialna kamieńskiej parafii św. Ottona, wzniesiona ok. 1446 r. Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP w Trzebieszewie ma charakter neogotycki, jednak sporo w nim elementów prezentujących inne style architektoniczne. Spośród zgromadzonych w świątyni dzieł sztuki sakralnej na wyróżnienie zasługują dwa witraże przy ołtarzu głównym, wykonane w latach ‘40 XX w.

10.5 km od obiektu

+48 913 832 427

Architektoniczny zabytek z późnego gotyku, choć wzniesiony najprawdopodobniej już w połowie XVII stulecia. Kościół Narodzenia NMP w Jarszewie do dziś zachował mnóstwo z oryginalnego wyglądu i wystroju. Poza detalami budowli, na szczególną uwagę zasługują m.in. polichromie pędzla Joachima Sellina - zwłaszcza obraz “Sąd Ostateczny” - ołtarz główny i ambona.

11.8 km od obiektu

+48 913 210 776

Jedno z najciekawszych pól golfowych w całym województwie, jeśli nie w Polsce. Pole mistrzowskie – wyjątkowo malowniczo zlokalizowane i wyprofilowane, o co zadbali fachowcy najwyższej klasy – składa się oczywiście z 18 dołków. By wbić piłeczkę małą liczbą uderzeń, trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Podszkolić je pomogą pola treningowe i instruktorzy.

17.7 km od obiektu

ul. Przy Wodociągach 1 , +48 790 747 200

Małpi gaj, czyli kompleks wspinaczkowy z torami przeszkód zbudowanymi na drzewach. Międzyzdrojski park linowy Bluszcz posiada 6 tras o urozmaiconym poziomie trudności, łączna liczba przeszkód wynosi 85. Pokonywanie kolejnych mostów, kładek, wahadeł, tyrolek niewątpliwie daje mnóstwo satysfakcji - szczególnym wyzwaniem będzie cyrkowa jazda na monocyklu.

17.9 km od obiektu

ul. Promenada Gwiazd

Miejsce Międzyzdrojów, na którym niezmazywalne piętno odcisnęli najwięksi polscy artyści filmowi i teatralni. A konkretniej - pozostawili ślad swojej dłoni. Odsłonięcie nowych “płyt” pamiątkowych to już stały punkt programu corocznego Festiwalu Gwiazd. Można z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że wzorem było tutaj słynne francuskie Cannes.

17.9 km od obiektu

ul. Niepodległości 3a , +48 913 280 737

Ostoja dzikiej przyrody, powołana do życia w 1960 r. Symbolem WPN-u jest orzeł bielik - największy ptak drapieżny w Polsce. Jednak równie rozpoznawalnym mieszkańcem Wolina jest żubr (choć te żyją na zamkniętym terenie). Aktualna powierzchnia parku narodowego to blisko 11 tys. ha. Ciekawostką, również dostępną dla turystów, jest poniemiecka wyrzutnia pocisków V-3.

18.1 km od obiektu

ul. Bohaterów Warszawy 19 , +48 913 282 570

Obowiązkowy punkt wycieczki po Międzyzdrojach dla każdego domorosłego astronoma bądź astronauty. A także biologa zainteresowanego organizmem człowieka oraz badacza mroźnych krain, gdyż kosmos poza Ziemią to tylko część tematów poruszanych w Planetarium. Zaawansowane technologie wyświetlania obrazu zapewniają fantastyczne doznania na granicy z rzeczywistością.

18.1 km od obiektu

ul. Bohaterów Warszawy 19 , +48 913 282 570

Muzeum Figur Woskowych to niepowtarzalna galeria osobistości - a konkretniej ich wiernie odwzorowanych modeli. Potężni politycy, artyści, gwiazdy kina i estrady, bohaterowie bajek czy filmów… A wszyscy jak żywi, dostępni na wyciągnięcie ręki. W sumie ponad 100 postaci. Ważna wiadomość jest taka, że wszelkie zdjęcia i “selfie” można pstrykać bez dodatkowych opłat.

18.2 km od obiektu

ul. Niepodległości 3a

Instytucja, dzięki której w wielce interesujący sposób można poznać fascynujący świat polskiej przyrody. Rzecz jasna znacząca część ekspozycji poświęcona jest florze i faunie Wolińskiego Parku Narodowego, który jest bliskim sąsiadem Międzyzdrojów. Wystawę uzupełniają elementy etnograficzne oraz geologiczne. Patronem muzeum został ceniony botanik Adam Wodziczko.

18.2 km od obiektu

+48 503 095 255

Ciekawa alternatywa dla rejsów wycieczkowych typowymi statkami turystycznymi. Rzecz jasna “Viking III” w Międzyzdrojach nie jest drakkarem od rufy po dziób, a jedynie szczegółowo wystylizowaną łodzią silnikową. Co nie zmienia faktu, że w trakcie podróży po Bałtyku pasażerowie mogą poczuć się niczym wojownicy wikingów na zamorskiej wyprawie wojennej.

18.5 km od obiektu

ul. Zamkowa 24 , +48 913 261 763

Bardzo ciekawa wycieczka w daleką przeszłość, nawet 10 tysięcy lat przed Chrystusem. Tak wiekowe są najstarsze eksponaty prezentowane w muzeum. Wystawy skupiają się na tym, kim byli, w co wierzyli i czym się zajmowali mieszkańcy dawnego Wolina. Szczególnie interesująca wydaje się część dot. wczesnego średniowiecza, kiedy to port-osada przeżywała złote czasy.

18.6 km od obiektu

ul. Mostowa

Pamiątkowy obelisk na cześć króla Haralda Blåtanda (Sinozębego),który w II połowie X w. władał m.in. Danią i Norwegią. On też miał założyć na poły legendarne miasto Jomsborg (gdzie też umarł),którym zdaniem wielu historyków jest właśnie Wolin. Nie jest to oryginalny kamień runiczny ze średniowiecza, a jedynie pomnik pokryty stylizowanymi ornamentami i napisami.

18.6 km od obiektu

ul. Światowida , +48 913 261 252

Niemy świadek historii i żywy pomnik czasów, kiedy religia chrześcijańska wkraczała triumfalnie na Pomorze. Tak można by mówić z czystym sumieniem, gdyby nie poważne zniszczenia gotyckiego kościoła w trakcie II WŚ. Nawet jeśli dziś to bardziej wierna rekonstrukcja niż naprawdę pamiętająca XII stulecie świątynia, nadal warto zobaczyć ten wartościowy zabytek.

18.8 km od obiektu

+48 781 004 090

Wyjątkowo żywa i intrygująca lekcja zapomnianej nieco historii. Wizyta w tym skansenie pozwoli nie tylko zobaczyć, ale i doświadczyć życia typowego mieszkańca wczesnośredniowiecznej osady na Pomorzu. Z czasów, kiedy Wolin był jednym z najważniejszych miast i ośrodków handlowych. Kogo fascynuje świat Wikingów i Słowian, po prostu nie może ominąć tego miejsca.

18.8 km od obiektu

ul. Kościelna 19 , +48 913 261 252

Stosunkowo nieduży zabytek sakralny z połowy XIX wieku, utrzymany w stylu neogotyckim. Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Wolinie wybudowała w 1848 r. miejscowa parafia luterańska. Po II WŚ świątynię przejęli katolicy i parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa. Wewnątrz kościoła warto zwrócić uwagę na barwne witraże, obraz patrona i oryginalne organy.

18.9 km od obiektu

ul. Spokojna

Zabytkowy młyn zbożowy z połowy XIX wieku, swego czasu jeden z najpopularniejszych symboli Wolina, uwieczniony na niezliczonych widokówkach i kartkach pocztowych. Niestety wiatrak holenderski pozostaje (póki co) niedostępny dla zwiedzających, a ponadto doznał poważnego uszczerbku. Konstrukcji brakuje najważniejszego elementu, obrotowego dachu ze śmigłami.

19.7 km od obiektu

ul. Nowomyśliwska 98 , +48 609 038 580

Fantastyczna podróż przez 9 krajów - z użyciem odrobiny wyobraźni. Bałtycki Park Miniatur pozwala zobaczyć realistycznie odwzorowane, pełne szczegółowych detali modele zabytków i innych charakterystycznych budowli w państwach nadbałtyckich. Wszystkie miniatury wykonano w jednolitej skali 1:25. Park w Międzyzdrojach dysponuje - póki co - 22 obiektami.

27.3 km od obiektu

ul. Wolińska , +48 789 072 244

W trakcie II WŚ znajdowało się tu stanowisko wielkokalibrowej artylerii. Istotniejszą rolę sieć bunkrów, schronów i korytarzy miała odgrywać w przypadku wybuchu III WŚ - według planów było to Zapasowe Stanowisko Dowodzenia Frontu Polskiego, skąd kierowana miała być operacja ataku Ludowego Wojska Polskiego na Skandynawię. Podziemne Miasto dostępne jest do zwiedzania.

29.6 km od obiektu

ul. Jachtowa 1 , +48 508 738 118

Fort Zachodni to pruska placówka obronna, której największą siłą po jej ukończeniu (w 1861 r.) stały się potężne stanowiska artyleryjskie, chroniące Świnoujście przed wrogimi okrętami. Umocnienia starannie rozmieszczono na planie kwadratu. Dziś mieści się tu muzeum z różnorodnymi, acz zawsze związanymi z militariami i historią miasta, regionu oraz kraju eksponatami.

29.6 km od obiektu

ul. Jachtowa 158 , +48 913 213 571

Najstarsza z zachowanych pruskich twierdz w mieście, której budowa zaczęła się w 1854 roku. “Engelsburg” swoją nazwę zawdzięcza zewnętrznemu podobieństwu do jednej z papieskich siedzib, tej usytuowanej w niegdysiejszym mauzoleum cesarza Hadriana - Zamku Anioła w Rzymie. Fort w Świnoujściu z czasem był rozbudowywany i przygotowywany na nowe zagrożenia.

29.7 km od obiektu

ul. Bunkrowa 2 , +48 532 373 248

Jedyna na Wyspie Wolin ocalała twierdza obronna w Świnoujściu, nazywana również Fortem Wschodnim. Jej budowa rozpoczęła się w 1856 roku i zakończyła się po 7 latach ciężkich prac. To nie tylko wspaniały zabytek, ale też jedna z filii Muzeum Obrony Wybrzeża. Placówka prezentuje szereg ciekawych wystaw, organizuje też wiele pasjonujących rekonstrukcji.

29.7 km od obiektu

ul. Bunkrowa 1 , +48 913 216 063

Jedna z wizytówek i jednocześnie największa chluba miejscowości. A ściślej - najwyższa. Zabytkowa latarnia w Świnoujściu, wybudowana już w 1857 roku, mierzy ok. 68 metrów. To najlepszy wynik wśród wszystkich obiektów tego typu nad Morzem Bałtyckim. Jej światło powinno być widoczne z odległości 46 km (25 Mm). Dodatkowo w tutejszej latarni działa niewielkie muzeum.

30.3 km od obiektu

ul. Dworcowa 1 , +48 913 226 170

Idealny sposób na zamorską podróż własnym samochodem, choć klasyczne statki turystyczne również stąd wypływają. Terminal promowy w Świnoujściu dysponuje szeregiem interesujących połączeń: przede wszystkim z Ystad i Trelleborgiem w Szwecji, choć na wycieczkę można wybrać się także do Danii czy Niemiec. To nie tylko ważny węzeł komunikacyjny, ale i transportowy.

31.1 km od obiektu

+48 503 036 977

Rozciągający się na obszarze ok. 177 hektarów faunistyczny obszar ochrony przyrody - dostępny dla turystów. Karsiborską Kępę wytyczono mając na względzie cenną populację ptaków. Na terenie rezerwatu żyje przynajmniej 140 gatunków, w tym poważnie zagrożone wyginięciem. Na wyspie zaobserwowano m.in. krwawodzioby, wodniczki, pliszki żółte, łabędzie nieme...

31.1 km od obiektu

Zespół umocnień i fortów, który w połowie XIX wieku wybudowano w Świnoujściu. Kolejne twierdze stawiano, by nie dopuścić do zdobycia portu przez wroga (w tamtym czasie Prusy prowadziły wojny m.in. z Francją i Danią). Później mieściła się tu baza marynarki wojennej. Do dnia dzisiejszego w całkiem przyzwoitym stanie zachowały się 3 z 4 grup fortyfikacji.

31.1 km od obiektu

Konstrukcja pochodząca z I połowy XIX stulecia, wzniesiona na polecenie króla Prus Fryderyka Wilhelma III. Celem było - powstrzymanie zapiaszczenia ujścia rzeki Świny, by duże jednostki mogły swobodnie wpływać do portu. Założenia udało się osiągnąć, a typowa solidność wykonania sprawiła, że falochrony Stawa Młyny (250 i 1400 m długości) wciąż spełniają swoją rolę.

31.1 km od obiektu

Świnoujście to prawdziwe eldorado dla użytkowników kajaków. Miłośnicy kajakarstwa, którzy mieli już okazję zapoznać się z miejscowymi szlakami wodnymi, z pewnością o tym zaświadczą. Warte uwagi są np. Szlak Kajakowy 44 Wysp (30 km) oraz Szlak Wzdłuż Brzegów Wyspy Wolin (60 km). Oba zaczynają się przy Ośrodku Wypoczynkowo-Wędkarskim „Marina-Karsibór” w Karsiborze.

31.6 km od obiektu

ul. Steyera 28 , +48 913 242 377

Teren zamknięty, ale nie zawsze. Kilka razy w roku - najczęściej w letnie wakacje - kapitanat pozwala cywilom zajrzeć za kulisy Polskiej Marynarki Wojennej. Po Porcie Wojennym, składającym się z trzech głównych basenów, oprowadza wtedy przewodnik. W Świnoujściu na stałe stacjonuje jednostka 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, dysponująca różnego rodzaju okrętami.

Kolorowanki małego podróżnika

Specjalnie dla najmłodszych Gości obiektu Gryf przygotowaliśmy zestaw kolorowanek z najciekawszymi atrakcjami regionu, które po wydrukowaniu skutecznie umilą czas Państwa dzieciom, nawet podczas niepogody.

Pobierz kolorowanki

Informacje kontaktowe Gryf

Wyślij zapytanie

Gryf

Ośrodek wczasowy
Gryf