Plaża

Na pogorzelickiej, piaszczystej plaży wyznaczone jest strzeżone kąpielisko o długości 200 metrów, od zejścia plażowego przy ulicy Plażowej, aż do zejścia nieopodal ulicy Sztormowej. Jest jednak jeszcze drugi, 100-metrowy strzeżony fragment plaży, obejmujący obszar od zejścia ulicą Morską, w kierunku zachodnim.

Na odcinkach strzeżonych rozstawione są co 100 metrów profesjonalne i doskonale wyposażone stanowiska ratownicze, obsługiwane codziennie, w godzinach 10.00-18.00, przez trzyosobową obsadę ratownictwa wodnego.

W miesiącach letnich, na plaży rozstawione są również ogródki z zimnymi napojami.

Dla osób niepełnosprawnych, najwygodniej będzie dotrzeć na plażę zejściem przy ulicy Plażowej.

Jeśli ktoś natomiast ma ochotę przyprowadzić na plażę swojego psa, najlepiej żeby wybrał zejście techniczne nr 1, z plażą o długości 200 metrów w kierunku wschodnim lub zejście nr 2 przy ul. Morskiej, z plażą o długości 300 metrów, również w kierunku wschodnim.


Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Plaża w Pogorzelicy dysponuje strzeżonym kąpieliskiem o długości 200 m linii brzegowej, rozpoczynającym się od zejścia na plażę przy ulicy Plażowej. Drugi odcinek strzeżonego kąpieliska znajduje się przy zejściu plażowym od ulicy Morskiej. Plaż strzegą wykwalifikowani ratownicy, w sezonie w godzinach 10-18. Latem na plaży stoją także ogródki z zimnymi napojami.

Filmowaniem Plaży może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy