Kompleks Wodny Atrium

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Prawdziwie zdrowego i aktywnego wypoczynku można zażyć w uzdrowisku w Atrium (al. Małachowskiego 5) i Termach Pałacowych (ul. Paderewskiego 1a).

W pierwszym z obiektów znajduje się wielofunkcyjny basen. Można w nim popływać a także skorzystać z takich atrakcji jak sztuczna rzeka, wyśmienicie masujące ramiona i kark „łabędzie szyje”, doskonałe do wypoczynku łoża bąbelkowe, gejzery, jacuzzi.

W Atrium warto również wziąć kąpiel w jedynym w Polsce basenie białej glinki, sprowadzanej z Grecji. Temperatura sięga w nim od 37 do 40°C, przez co znajdujące się w glince jony wapnia i magnezu łatwo wnikają w skórę, sprawiając, że staje się ona jedwabiście gładka. Oprócz basenu, w Atrium mieści się nowocześnie wyposażona sala fitness, sauny oraz klub z kręgielnią i salą bilardową.

Basen znajduje się również w Termach Pałacowych, oferujących szeroki zakres hydroterapeutycznych usług. Pod okiem instruktora jest tam prowadzona gimnastyka wodna, na przygotowanych w basenie stanowiskach, można także skorzystać z hydromasaży, biczów szkockich, okładów fango czyli mających właściwości przegrzewające i rozluźniające okładów z pyłu wulkanicznego i parafiny, masażu klasycznego, masażu limfatycznego, masażu kamieniami, kąpieli w algach lub minerałach.

Mini przewodnik

Aquapark zarządzany przez uzdrowisko. Chlubą Atrium jest biała glinka pochodząca z Grecji, kąpiel w niej doskonale pielęgnuje i odżywia skórę całego ciała. Funkcjonuje też tradycyjny basen - 300m² powierzchni, tory pływackie, jacuzzi, sauny, łóżka bąbelkowe, dysze masujące, ławeczki perełkowe etc. Atrium ma jeszcze nowoczesną siłownię i klub nocny z kręgielnią.

Blogi

Warto sfilmować Baseny uzdrowiskowe, zająć się tym może firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja