Basen i SPA Bagiński & Chabinka

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jednym z międzyzdrojskich ośrodków wypoczynkowych SPA&Wellness jest Bagiński & Chabinka. Tutejsza pływalnia, mimo niekoniecznie imponujących rozmiarów – basen ma wymiary 12x6 metrów, z maksymalną głębokością 1,3 m – zapewnia przyjemny relaks i aktywny wypoczynek na całkiem niezłym poziomie.

Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę wszelkiego rodzaju dodatki. Nie brakuje dmuchanych zabawek, przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Ciekawym urozmaiceniem są fontanny wodne i urządzenia do hydromasażu. Do pełnej dyspozycji są także jacuzzi, łaźnia parowa, sauna, grota solna...

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, rehabilitacyjne czy relaksacyjne (płatne osobno) – takie jak krioterapia, jonoforeza czy masaż czekoladowo-kokosowy – nie wymagają specjalnej reklamy. Dodatkowo ośrodek posiada własną, nowocześnie wyposażoną salę fitness, w której można wziąć udział w zajęciach jogi lub poćwiczyć na siłowni.

Obiekt organizuje (ostatnio w poniedziałki i środy od 16:30 do 18:45) zajęcia z nauki pływania dla dzieci, w trakcie których basen jest niedostępny dla gości.

Mini przewodnik

Bagiński & Chabinka to ciekawy ośrodek, w którym basen (o wymiarach 12x6 m, głębokość do 130 cm) z hydromasażami, fontannami i atrakcjami dla dzieci jest zaledwie jedną z wielu atrakcji. Do rekreacyjnego pływania może jeszcze dojść relaks w jacuzzi, saunie oraz łaźni parowej. Dodatkowo, chętni mogą skorzystać z siłowni, groty solnej, masaży, krioterapii itp. zabiegów.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja