Rezerwacja on-line

Jantar Apartamenty

ul. Wylotowa 87 U/3, 78-100 Kołobrzeg
Napisz Zadzwoń www

Zapraszamy do komfortowych JANTAR APARTAMENTY, umiejscowionych w najlepszych lokalizacjach nadmorskich miejscowości – Kołobrzeg, Grzybowo, Rogowo, Ustronie Morskie.

Polacy, jak i wczasowicze z Europy coraz częściej wybierają polski kurort Kołobrzeg i okolice aby tu odpocząć.

Apartamenty jako forma noclegu zyskuje coraz większą popularność, gdyż zapewnia swobodę, komfort i wygodę hotelu bez jego wysokich cen.

Już od 5 lat skutecznie wynajmujemy apartamenty w najciekawszych lokalizacjach w Kołobrzegu, Grzybowie, Rogowie i Ustroniu Morskim. Nasi Goście cenią nas za wysoki standard i profesjonalizm świadczonych usług oraz doskonałą lokalizację apartamentów.We wszystkich apartamentach przygotowaliśmy dla naszych Gości wiele ciekawych udogodnień, dzięki którym poczuć się można jak w domu.

Zapraszamy do rezerwacji – Jantar Apartamenty Team.

Zarezerwuj pokój online

Wyślij zapytanie

Jantar Apartamenty

Jantar Apartamenty Kołobrzeg

Zapraszamy do komfortowych JANTAR APARTAMENTY, umiejscowionych w najlepszych lokalizacjach nadmorskich miejscowości – Kołobrzeg, Grzybowo, Rogowo, Ustronie Morskie. Jantar Apartamenty położony jest w Kołobrzegu przy ulicy Wylotowej 87 U/3. Region: - Pomorze Zachodnie. Podczas pobytu w apartamencie warto zwiedzić atrakcje ul. Wylotowej i okolicy.

Jantar Apartamenty
+48 666 147 082
Nasi partnerzy