NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

KRÓLOWA ŚNIEGU - Ferie zimowe

ul. Gimnazjalna 19a, 58-540 Karpacz
KRÓLOWA ŚNIEGU - Ferie zimowe
Opis

KRÓLOWA ŚNIEGU jest idealnym miejscem na noclegi w Karpaczu. Jest to  nowy pensjonat położony w  centrum Karpacza lecz z dala od ruchliwych  ulic. Bliskość lasu, cisza i spokój zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku oraz relaksu. Jest to również świetne miejsce wypadowe dla turystyki pieszej i rowerowej, bowiem obok KRÓLOWEJ ŚNIEGU przebiegają wszystkie ważniejsze szlaki turystyczne.

Oferujemy Państwu tanie noclegi w Karpaczu przez cały rok:

 • 60 miejsc w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym,
 • śniadanie kontynentalne rozszerzone
 • parking dozorowany,
 • obiekt chroniony całodobowo,
 • na terenie obiektu posiadamy Internet bezprzewodowy,
 • kącik zabaw dla dzieci.

KRÓLOWA ŚNIEGU proponuje Państwu dwadzieścia pokoi. Każdy pokój jest niepowtarzalny, mimo wspólnych elementów nietrudno znaleźć coś, co odróżni pokój od pokoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić powracającym gościom nowe wrażenia estetyczne, a kolejne zdjęcia z urlopu nie będą przypominały tych z poprzedniego roku.

KRÓLOWA ŚNIEGU dysponuje dwoma pokojami typu studio. Najczęściej proponujemy je małżeństwom z dziećmi. Są to dwa pokoje połączone przedpokojem, większy z balkonem, TV LED, łożem małżeńskim i mniejszy dla jednej lub dwóch osób. Wejście do łazienki znajduje się w przedpokoju, mieści się w niej toaleta, umywalka, prysznic, szafka łazienkowa z lustrem, do której można schować kosmetyki.
Pokoje typu studio mają powierzchnię równą 31 m2, jednocześnie są to największe pokoje w pensjonacie.

Pozostałe pokoje są nieco mniejsze, ich wymiary to 19-21 m2, co drugi posiada balkon, a każdy łazienkę.

W pobliżu  znajduje się wyciąg krzesełkowy na Kopę i letni tor saneczkowy w Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa. Zwolennicy narciarstwa mają tylko 100 metrów do wyciągu narciarskiego, który zimą jest sztucznie naśnieżany i oświetlony.

Nieopodal naszego obiektu znajduje się :

 • całoroczne lodowisko – 300 m,
 • Aquapark – 800 m.

Oferujemy Państwu pokoje w Karpaczu przez cały rok.
Zapraszamy.

Wyposażenie pokoi
 • Część pokoi z balkonami
 • TV-Sat
 • Internet
 • Telewizor
 • Łazienka
Wyposażenie obiektu
 • Grill
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Ogród
 • Wyżywienie na miejscu
 • Przechow. sprzętu narciarskiego
 • Internet Wi-Fi
 • Sauna
 • Sala konferencyjna
 • Parking dozorowany
 • Parking
Doba hotelowa: 1400 - 1100
Cennik od 100 zł do 200 zł

Cennik usług w obiekcie

 

KRÓLOWA ŚNIEGU”

 

Pokoje typu standard                                                                    Pokoje z balkonem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 os. 200 zł / doba                              1 os. 200 zł / dobaPo sezonie
od 99,99 pln/os. BB
2 os. 315 zł / doba2 os. 350 zł / doba
3 os. 380 zł / doba3 os. 400 zł / doba
4 os. 450 zł / doba 4 os. 470 zł / doba
              -Studio(2+2 os.) 600 zł /doba
 
 

 

 

UWAGA w cenę pokoju wliczone jest śniadanie wydawane w godzinach od 07.00 do 10.00


 • Obowiązkowa opłata klimatyczna 2,80 zł/doba/os.

 • Sauna 1 h – 40 zł

 • Opłata za zwierzęta domowe – 30 zł / doba

 • Internet bezprzewodowy na terenie całego budynku bezpłatnie

 • Parking dla wszystkich gości bezpłatny

 • Oraz niezliczone promocje dostępne na naszej stronie www.krolowasniegu.pl

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy udanego wypoczynku.

 

 REGULAMIN PENSJONATU
Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.
1. Pensjonat „Królowa Śniegu” prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych, gastronomicznych oraz turystycznych.
2. Klienci pensjonatu korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu.
3. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez klientów pensjonatu zawartych w regulaminie zasad oraz zarządzeń.
4. Opłaty za zakwaterowanie w pensjonacie oraz wyżywienie określa „Cennik usług pensjonatu” stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu.
5. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
6. Klienci pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe u naszego pracownika. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
7. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości naszego pensjonatu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
8. W ośrodku obowiązuje doba hotelowa od godz.14.00 w dniu przyjazdu do godz.11.00 w dniu wyjazdu.
9. Najmując pokój gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę. Przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Pensjonat nie może uwzględnić życzenia przedłużenia najmu pokoju w przypadku braku wolnych miejsc
10. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, jedynie zamykany w godzinach ciszy nocnej. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
11. Klient pensjonatu przywożący ze sobą psa lub inne zwierze domowe obowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, ażeby zwierzę nie zagrażało innym wczasowiczom bądź pracownikom pensjonatu, w szczególności zwierzę powinno być prowadzone na smyczy i mieć założony kaganiec. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierzę ponosi jego właściciel bądź osoba, pod której opieką pozostaje ono w pensjonacie.
12. Za pobyt psa w pensjonacie pobiera się opłatę w wysokości określonej przez „Cennik usług pensjonatu”. Pobyt innych zwierząt niż psy należy uzgodnić z pracownikiem pensjonatu.
13. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta.
14. W pensjonacie obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 6.00. Każdy z Państwa otrzymuje wraz z kluczem do pokoju również klucz do drzwi wejściowych, prosimy o zamykanie ich za sobą podczas trwania ciszy nocnej.
15. Klient może organizować uroczystości okazjonalne w wynajmowanym pokoju tylko po uprzednim uzyskaniu zgody kierownictwa pensjonatu i w granicach czasowych określonych tą zgodą.
16. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) pensjonatu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.
17. W momencie przekazania przez recepcję klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami, na życzenie pokój może zostać sprzątnięty, w tym celu należy wywiesić stosowną zawieszkę lub uzgodnić tą usługę z personelem.
18. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
19. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 40% ogólnej kwoty zamówienia.
20. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu
21. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej przez klienta.  Jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotów.
22. Przy organizacji większych imprez, jak np. pobyt grup szkolnych , zakładowych , kursokonferencji, wymagane jest uprzednie zawarcie umowy określającej szczegóły zamówionej usługi.
23. W obiekcie zabronione jest: zakłócanie spokoju, Np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody kierownictwa,zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami pensjonatu) w pokojach bez zgody kierownictwa
zachowanie gości i osób korzystających z usług ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, kierownictwo oraz pracownicy mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite,chodzenie w butach narciarskich po klatce schodowej oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi.
24. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających,które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny .
25. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia bez zwrotów kosztów.
26. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc , a następnie zniszczone.
27. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią, w przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących co do jakości usług, gość proszony jest o zgłoszenie ich nie później niż dobę od momentu meldunku, reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas nie zależnych Np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
28. Regulamin pensjonatu i usług gastronomicznych podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.krolowasniegu.pl, w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach meldunkowych na tablicy informacyjnej oraz w pokojach gościnnych. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właścicieli, kierownictwo i pracowników ośrodka i obowiązuje od dnia 1 września 2007 r.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w KRÓLOWA ŚNIEGU.

Lokalizacja

Zimowe oferty innych obiektów

Zobacz również co mają do zaoferowania na ferie zimowe 2024 poniższe obiekty.

Atrakcje które warto odwiedzić

Blisko KRÓLOWA ŚNIEGU jest dużo zimowych rozrywek, idealnych na ferie w Karpaczu.

Zima w Karpaczu - ferie zimowe 2024 w KRÓLOWA ŚNIEGU

Zimowe ferie 2024 to doskonała okazja, aby całą rodziną odpocząć, na przykład jadąc do Karpacza w województwie dolnośląskim. Jednym z miejsc, w których można przenocować przez kilka dni ferii zimowych, jest pensjonat KRÓLOWA ŚNIEGU w Karpaczu. Ośrodek mieści się przy ulicy Gimnazjalnej 19a i w 2024 roku ma ofertę związaną z feriami zimowymi. Zapraszamy na ferie do pensjonatu KRÓLOWA ŚNIEGU i sprawdzenia atrakcji, jakie zimą Karpacz daje turystom.

Wyślij zapytanie

KRÓLOWA ŚNIEGU