Park linowy Ju-huu!!!

Park linowy Ju-huu!!! w Jarosławcu to jedna z 4 firmowych filii w kraju, otwarta w 2013 r. Zapewnia wszystkim miłośnikom nieco ekstremalnej - acz wciąż w pełni bezpiecznej - formy aktywnego spędzania czasu, bardzo dobre warunki do realizowania swojego hobby.

Jarosławiecki park w sezonie 2015 posiadał 3 zróżnicowane, pełne ciekawych przeszkód i pomysłowych wyzwań sprawnościowych trasy. Dwie pierwsze - łatwa i trudna - składają się w sumie z 23 przeszkód na wysokości 1-2,5 metra. Taka charakterystyka sprawia, że są idealne dla początkujących. A zdaniem budowniczych konstrukcja tras jest tak pomyślana, by osoby z doświadczeniami z innych parków linowych nie przechodziły ich mimo wszystko z zamkniętymi oczami.

Stosunkowo niedawno oddano do użytku tzw. trasę górną - zdecydowanie dłuższą od pozostałych i zamocowaną wyraźnie wyżej od nich. Tutaj sieci, kładki, mostki, skoki Tarzana, zjazdy tyrolskie i inne przeszkody stanowią jeszcze poważniejszy sprawdzian.

Park linowy Ju-huu!!! w Jarosławcu otwierany jest sezonowo - od początku lipca do 30 sierpnia. Zwykle czynny jest w godzinach 11:00-20:00.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy