Kraina motyli

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Przyjazny, iście baśniowy zakątek zaczarowany przez barwne, egzotyczne owady. Motylarnia w Jarosławcu udostępnia swoim gościom na wyciągnięcie ręki takie gatunki, których próżno szukać po polskich polach i łąkach.

Wszystkie dojrzałe motyle latają w pełni swobodnie po ciekawie i profesjonalnie zaaranżowanej, gwarantującej jak najbardziej tropikalny mikroklimat “szklarni”. W kluczowych miejscach zamocowano tabliczki edukacyjne z podstawowymi informacjami i ciekawostkami o żyjących tutaj okazach. Warto pamiętać, iż żywe kolory ubrań działają na motyle niczym magnes.

Jedynym miejscem oddzielonym od gości Krainy Motyli jest specjalna wylęgarnia. Jednak przezroczysta szyba - i pewna doza szczęścia - pozwolą z bardzo bliska zobaczyć, jak z kokonu wychodzi piękny motyl.

Tuż obok motylarni funkcjonuje Kraina Luster - czyli gabinet zwariowanych, krzywych zwierciadeł i związanych z nimi iluzji. A do tego jeszcze lodziarnia, bar z menu typowym dla nadbałtyckich kurortów oraz salon gier: ponad 20 stanowisk cymbergaja, bokserskiej gruszki mierzącej siłę ciosu i podobnych maszyn.

Mini przewodnik

Małe królestwo tropikalnych roślin i pięknych, egzotycznych owadów. Wielobarwne motyle charakteryzuje niebywałe bogactwo wzorów na skrzydełkach, szeroka gama rozmiarów i nieodparty pociąg do żywych barw. W połączeniu z wylęgarnią, informacjami o każdym gatunku i paroma atrakcjami dodatkowymi, Kraina Motyli stanowi wspaniałe miejsce do zabawy i nauki.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja