Port Żeglugi Mazurskiej

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Miejscowy Port Żeglugi Mazurskiej w czasie wakacji, jest jednym z najchętniej obleganych miejsc. Któż bowiem, zwłaszcza gdy nie jest żeglarzem, a na samotny spływ kajakiem nie ma odwagi, nie chciałby przemierzyć wodnych „autostrad” Mazur?

Z portu od kwietnia do końca października wypływają statki wycieczkowe m.in. do Rucianego-Nidy, Węgorzewa, Rydzewa, Giżycka. Rejsy trwają od jednej do trzech i pół godziny i można w ich czasie przepłynąć przez najpiękniejsze mazurskie jeziora, jak choćby Śniardwy, Bełdany, Tałty, Niegocin, Kisajno, Mamry chowając pod powieki niezapomniane widoki.

Bywa, że na statkach urządzane są bankiety, konferencje, dancingi a nawet przyjęcia weselne, zyskujące przez to niezwykłą oprawę.

Mini przewodnik

Klimatyczna, spokojna przystań pomiędzy jeziorami Mikołajskim oraz Tałtami. Sezon rejsów turystycznych w Mikołajkach zwyczajowo trwa od początku kwietnia do końca października. Wybór kierunków i wariantów wycieczki - m.in. Giżycko, Ruciane-Nida, Rydzewo, po wodach Śniardw i wiele, wiele innych - stwarza gościom mazurskiego kurortu mnóstwo wspaniałych opcji.

Blogi

Warto sfilmować Port Żeglugi Mazurskiej, zająć się tym może firma KM Studio filmowanie wesel Wrocław

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja