Wędkarstwo morskie - jacht Beryl

Rekreacyjne łowienie ryb - specyficzne, typowo męskie hobby, wymagające przede wszystkim niezmierzonych pokładów cierpliwości. Choć nie ma co ukrywać, że zazwyczaj wędkowanie jest tylko jednym z wielu stałych punktów programu wyjścia “na ryby” - zwłaszcza w większym gronie. Wędkarstwo pełnomorskie w Gdańsku zdaniem wielu będzie zdecydowanie atrakcyjniejsze od zarzucania przynęty z plaży czy jakiegoś pomostu.

Ofert na wędkarskie rejsy z gdańskiego portu zdecydowanie nie brakuje. Jedną z propozycji będzie jacht motorowy Beryl. To 15-metrowa jednostka, która na pokład może zabrać nawet 14 wędkarzy (minimalna liczebność grupy to 8 osób). Kompleksowe wyposażenie - m.in. zaawansowane przyrządy nawigacyjne, echosonda, mesa z aneksem kuchennym, koje, zaplecze sanitarne - gwarantują bardzo komfortowe (i bezpieczne) warunki wyprawy na ryby. Naturalnie największą popularnością wśród amatorów wędkowania cieszy się łowienie dorszy.

Właściciele jachtu Beryl oferują wędkarskie wyprawy na morze i czarter jednostki przez cały rok. Łódź zazwyczaj cumuje na przystani w sąsiedztwie Twierdzy Wisłoujście - naturalnie przed rejsem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy