Squash Hedonia Sport

Tudzież Hedonia Squash Gdańsk - zresztą z punktu widzenia turysty nazwa klubu jest drugorzędna. Liczy się przede wszystkim przyjemność płynąca z dynamicznej, emocjonującej gry oraz korzyści wynikające z aktywnego wypoczynku. A tych squashowe zmagania dostarczają aż nadto.

Squash Hedonia Sport dysponuje pięcioma pełnowymiarowymi kortami, wraz z całym zapleczem - szatniami, klubową kawiarenkę etc. Gospodarze sami mówią, że kładą szczególny nacisk na stworzenie jak najlepszych warunków do gry. Do dyspozycji amatorów tego sportu jest także wypożyczalnia wysokiej klasy sprzętu, zaś początkujący mogą skorzystać z lekcji u profesjonalnych instruktorów.

Sam squash to specyficzna odmiana halowego tenisa, tyle że z nieco bardziej rozbudowanymi zasadami. Przede wszystkim - piłka może odbijać się od czterech ścian. Poza tym powierzchnia kortu jest znacznie mniejsza, trzeba też uwzględniać nieco więcej linii i warunków do zdobycia punktu. Główna idea squasha jest jednak taka sama jak w tenisie ziemnym: zagrać piłkę tak, aby przeciwnik jej nie odbił lub zrobił to nieprawidłowo.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy