Basen w Dworze Elizy

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Lecznicze właściwości uzdrowiskowych wód pomagają przede wszystkim osobom z różnymi dolegliwościami. Warto jednak pamiętać, że woda służy zdrowiu, nawet jeśli nie jest wzbogacona we wszelakie minerały. Kąpiel i pływanie w basenie pozytywnie wpływają na nastrój i kondycję spędzających czas w ten aktywny sposób.

W Długopolu-Zdrojuw pełni zadaszony basen posiada hotel Dwór Elizy. Niecka o nieregularnych kształtach ma wymiary 8x15 metrów, głębokość to ok. 1,4 m – wystarczająco dużo by rekreacyjnie popływać, a jednocześnie na tyle mało, by bezpiecznie mogły bawić się również większe dzieci. Obiekt nie posiada basenu specjalnie przeznaczonego dla najmłodszych, nie ma również torów sportowych.

Relaks i odprężenie zapewniają dysze i natryski masujące. Można również skorzystać z saun – suchej oraz parowej. Na życzenie gości przeprowadzane są tzw. rytuały saunowe, podczas których działanie gorąca wzmacniane jest przez wcześniejsze schłodzenie organizmu degustacją zmrożonych owoców i wtarciem w ciało zimnego balsamu. Hotel posiada także nowocześnie wyposażoną salę fitness i oferuje szereg zabiegów SPA. Dzięki temu po wizycie na basenie każdy powinien czuć się zdrowy, piękny i pełen energii.

Goście hotelu mogą korzystać z basenu, siłowni oraz saun bez dodatkowych opłat.

Mini przewodnik

Pływalnia w hotelowym centrum SPA&Wellness, udostępniana odpłatnie również gościom zewnętrznym. Basen ma stricte rekreacyjny profil - brak tutaj torów pływackich. Wymiary nieregularnej niecki to 8 na 15 metrów, przy głębokości w granicach 1,4 m - dobrej również dla dzieci. Na stanie są m.in. maszyny do różnych hydromasaży, 2 rodzaje saun oraz siłownia fitness.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja