Z dziećmi w Sopocie - TOP 5 rodzinnych atrakcji na wczasy nad morzem

Z dziećmi w Sopocie - TOP 5 rodzinnych atrakcji na wczasy nad morzem

Spośród kurortów pomorskiego Trójmiasta to właśnie Sopot uważa się za miejsce najbardziej przyjazne rodzinom z dziećmi. Zapewne ze względu na szerokie plaże i dobrze utrzymane kąpieliska nad morzem oraz rozległe tereny zielone - jakże inne od miejskiej dżungli. Do tego zestawu największych atutów niewątpliwie trzeba zaliczyć także liczne atrakcje dla dzieci.

Zarówno w samym Sopocie, jak też w sąsiadujących z nadmorskim uzdrowiskiem Gdańsku oraz Gdyni. W końcu krótka podróż nic nie znaczy wobec wspaniałych chwil w towarzystwie najbliższych… a poza tym trudno od dzieci oczekiwać, że przez cały będą się świetnie bawić na plaży. Milusińskim trzeba zapewnić urozmaicone atrakcje, monotonia na dłuższą metę nikomu dobrze nie służy. Jednak które miejsca spodobają się maluchom czy też nastolatkom? Przygotowaliśmy okolicznościowy ranking 5-ciu miejscówek z Sopotu i najbliższych okolic, do których warto zajrzeć w trakcie rodzinnych wczasów nad morzem.

Dodano: 2018-04-25 15:03:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
25.04.2018 15:42

Nie zaszkodziłoby wspomnieć o jeszcze innych sposobach na aktywne spędzanie czasu w Sopocie. Korty tenisowe, ośrodki jazdy konnej, parki linowe z prawdziwego zdarzenia - te w zoo to zaledwie mała namiastka wrażeń z przechodzenia pomiędzy drzewami i drewnianymi platformami na dużej wysokości - a wreszcie tory kartingowe dla małych (i dużych) fanatyków motosportu. Atrakcji dla dzieci z pewnością nikomu nie zabraknie.

Dodaj komentarz