Wypoczynek w Zakopanem. Sauna i inne atrakcje

Odpoczynek jest nieodłączną częścią życia. Nie należy tego rozumieć jedynie jako relaks po pracy, ale też jako regenerację organizmu w sensie fizycznym i psychicznym. Idealną formą wypoczynku będzie masaż połączony z wizytą w saunie. 

Masaż i sauna w Zakopanem

W Zakopanem nie musisz spacerować po zatłoczonym centrum ani chodzić po górskich szczytach! Dużo osób przyjeżdża po to, aby cieszyć się wyjątkowym krajobrazem, spędzić czas z rodziną lub porządnie wypocząć. Właśnie w tym ostatnim celu została stworzona strefa SPA. Odbędziesz tu najlepsze masaże w Zakopanem w konkurencyjnej cenie! W ofercie znajdują się masaże lecznicze oraz relaksacyjne, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie rodzaje masaży prowadzone są przez odpowiednio wykwalifikowany personel, którzy są wspaniałymi doradcami i pomocą Ci dobrać jego rodzaj w zależności od Twoich potrzeb.

Wieczór w saunie fińskiej

W ofercie Aparthotelu Gievont Boutique znajduje się również klasyczna sauna fińska. 

Sauna fińska to niewielkie pomieszczenie ze schodkowo umieszczonymi ławami drewnianymi

Oprócz właściwości odprężających, wizyty w saunie podnoszą odporność, zwiększają drożność dróg oddechowych i pozwalają wzmocnić siły witalne organizmu. Dostarczane do organizmu ciepło przyspiesza metabolizm, dzięki czemu jest to również świetny sposób na utratę masy ciała. 

Odwiedź najlepszą saunę fińską w Zakopanem!

Wizyty w saunie korzystnie wpływają na wygląd wewnętrzny, więc jest do idealna opcja dla osób, które chcą coś w nim zmienić lub poprawić. Oprócz sauny fińskiej w ofercie Aparthotelu znajdują się jeszcze dwie sauny suche. Po takich atrakcjach będziesz mieć siłę na chodzenie po górach i podziwianie widoków i, być może, podziwianie widoków z samych ich szczytów!

Wizytę w saunie fińskiej zaleca się osobom cierpiącym na bóle reumatyczne, z nadwrażliwością naczynek krwionośnych oraz mającym problemy z układem nerwowym. Korzystanie z niej jest natomiast nie jest wskazane dla kobiet w ciąży, mających kłopoty z układem pokarmowym oraz mającym jaskrę.

Dobroczynny wpływ atrakcji hotelowych

W Aparthotelu Giewont możesz skorzystać też z basenu. 

Wszystkie atrakcje zapewnione przez hotel mają dobroczynny wpływ na ludzki organizm. Masaż korzystnie wpływa na fizyczne i psychiczne samopoczucie, saunowanie ma działanie regenerujące, a pływanie na basenie jest świetną rozrywką dla całej rodziny, niezależnie od wieku.

 Sauna w Aparthotelu to najczęściej wybierana sauna w całym Zakopanem! Popularność osiągnęła dzięki jakości oferowanych masaży i innych rodzajów relaksu. Przyjdź i przekonaj się sam!

Dodano: 2022-03-31 11:30:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz