Weekend na kanapie przed telewizorem? Lepiej pojedźcie nad jezioro!

Niby “piątek, piąteczek, piątunio!”, a i tak najczęściej lądujecie pod kocem z pilotem w ręku? Znakomitym remedium na weekendową nudę dla zakochanych będzie romantyczna wyprawa nad jezioro, najlepiej oczywiście na Mazury. Niby zaledwie parę dni, a pozytywnych emocji i silnych wrażeń tyle, co w kinie przez okrągły rok.

Mazurski weekend tylko we dwoje przed każdą parą, która zdecyduje się na takowy wyjazd, otworzy bramy do krainy pełnej intrygujących atrakcji i prawdziwie cudownych krajobrazów. A nie ma nic przyjemniejszego, jak nieskrępowane cieszenie się życiem razem z ukochaną osobą przy boku. A jakby tego było mało, na parę przyjemnych niespodzianek można również liczyć ze strony tych obiektów noclegowych, które zakochanym oferują okolicznościowe pakiety pobytowe.

Żegluga po przepięknym regionie z pejzażami jak z obrazka, spanie niemal w dziczy pod namiotem, wspólna zabawa w rozbudowanych parkach rozrywki - tutaj koniecznie trzeba polecić Mazurolandię w miejscowości Gierłoż, położonej mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Giżyckiem a Kętrzynem - odkrywanie tajemnic historii w krzyżackich zamkach lub poniemieckich fortyfikacjach z czasów II Wojny Światowej, bliskie spotkania ze zwierzętami na safari bądź w placówkach przyrodniczych Polskiej Akademii Nauk, sesje nadzwyczaj przyjemnych i odprężających zabiegów w SPA… A to tylko parę propozycji na to jak zakochani mogą spędzić wspólny, romantyczny weekend nad jeziorem.

Czasami po prostu wystarczy ruszyć się gdzieś z domu, aby czas spędzony razem z drugą połówką wrył się głęboko w pamięć. Mazurskie jeziora niewątpliwie są właśnie takim miejscem, gdzie związek nabiera zdecydowanie żywszych kolorów.

Dodano: 2017-06-01 11:29:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz