Wakacje z dziećmi w Karwi - 5 najlepszych atrakcji dla całej rodziny

Wakacje z dziećmi w Karwi - 5 najlepszych atrakcji dla całej rodziny

Pomorska Karwia z pewnością zalicza się do tych kurortów na polskim wybrzeżu, które warto rozważyć przy wyborze kierunku wyjazdu na rodzinne wczasy nad morzem. Miejscowość nie jest powszechnie znana, ale infrastrukturze turystycznej i hotelowej trudno cokolwiek zarzucić. A jak wygląda delikatna kwestia atrakcji dla dzieci?

Po samej Karwi, kameralnej przecież miejscowości, nie należy spodziewać się efektownych fajerwerków - prędzej standardowego nad morzem zestawu składającego się z plaży, budek ze słodyczami (lody, gofry et consortes),salonów gier zręcznościowych i wideo oraz rozmaitych wariacji na temat wesołego miasteczka. Co najczęściej sprowadza się do eurobungee, jakiegoś basenu z kulkami, czasami pojedynczych karuzeli. Dzieciakom jak najbardziej przypasuje, tyle że zdecydowanie za mało. Dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować parę wycieczek po najbliższej okolicy, aby zapewnić pociechom pierwszorzędną rozrywkę. A przy okazji zachęcić do intensywnego ruchu na świeżym powietrzu i zdobycia konkretnej wiedzy. Oto nasz ranking 5 najlepszych atrakcji dla dzieci na rodzinne wakacje w Karwi.

Dodano: 2018-04-12 12:24:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
12.04.2018 12:57

Karwia była kiedyś częścią Władysławowa, jeśli dobrze kojarzę. A to znaczy że całkiem blisko czekają jeszcze całkiem spory lunapark, interaktywna wystawa rybacka, tor kartingowy... No i jeszcze całkiem blisko jest Hel, żeby wymienić tylko fokarium. Także w temacie atrakcji dla dzieci wyjazd do Karwi będzie nad wyraz udany, jeśli tylko rodzice zechcą się choć trochę wysilić.

Dodaj komentarz