Rodzinne wakacje w Pobierowie: Atrakcje i rozrywki dla dzieci oraz dorosłych

 • Noclegi
 • Blog
 • Rodzinne wakacje w Pobierowie: Atrakcje i rozrywki dla dzieci oraz dorosłych

Rodzinne wakacje w Pobierowie: nie tylko wiaderka i łopatki!

Zapomnij o pustych plażach, które widujesz na pocztówkach. Pobierowo to miejsce tętniące życiem, pełne energii i radości, które można ekspolorować, pod warunkiem, że nie jesteś właśnie zajęty budowaniem zamku z piasku. Ale to jest tylko początek - bo ileż można przecież przesypywać piasek z wiaderka do wiaderka, prawda?

Atrakcje dla dzieci w Pobierowie i okolicach

Między sesjami budowania piaskowych zamków i robienia aniołków na plaży, pociechy będą miały wiele okazji do szalonej zabawy. Rozważmy te opcje:

 • Oceanarium - może nie jest tak zjawiskowe jak to w Kołobrzegu czy we Wrocławiu, ale ma w swojej kolekcji przepiękne rybki Nemo - a wiadomo, dzieciaki je uwielbiają
 • Gigantyczny dmuchany plac zabaw  - Dla dzieci - raj, dla dorosłych - zaplanowane miejsce odpoczynku.
 • Park linowy - idealne miejsce dla małych tarzanów, którzy chcą trochę poszaleć. I dla rodziców, którzy chcą poczuć, jak to jest być znów młodym.
 • Magiczny labirynt w polu kukurydzy w Rewalu - super atrakcja dla całej rodziny.

Atrakcje dla dorosłych

Przyznam bez bicia, że dorosłym może być trochę trudniej w Pobierowie. Ale spokojnie, nie jest tak źle. Możemy tylko siedzieć na plaży z książką albo... sprawdzić te opcje:

 • SPA - bo każdy zasługuje na odrobinę luksusu. A jak się okazuje, relaksujący masaż może być nie mniej ekscytujący niż park linowy. A na pewno jest bardziej relaksujący.
 • Kluby i bary - dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez wieczornej zabawy. A może po prostu tęsknicie za czasem, kiedy mogliście iść na imprezę bez potrzeby wynajmowania niani.
 • Wycieczki rowerowe - jeśli masz ochotę na odrobinę przygody. I jeśli nie boisz się kilku podbiegów.
 • Aleja Róż i Zakochanych w Rewalu - gdyby rodzice chcieli twdrożyć trochę romantyzmu w swój urlop.

Znalezienie idealnych noclegów w Pobierowie

Wiemy, wiemy - wszyscy szukamy idealnych noclegów. Dobra wiadomość jest taka, że Pobierowo jest pełne różnorodnych miejsc, które mogą spełnić wszystkie nasze kaprysy. Czy szukasz kameralnej pensjonatowej atmosfery, czy luksusowego hotelu z basenem, czy może preferujesz prostotę campingu? Wszystko to i wiele więcej znajdziesz, szukając noclegów nad morzem.

Podsumowanie

Więc tak, Pobierowo to coś więcej niż plaża i morze. To miejsce, które może zaoferować mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. I jeśli tylko przetrwasz wesołe miasteczko, lunapark i park linowy, możesz zasłużenie odpocząć w jednym z pięknych miejsc do spania. Czyż nie brzmi to jak idealne miejsce na rodzinne wakacje?

Dodano: 2023-06-06 16:00:00

Komentarze (2)
Anonim
10.06.2023 16:55

Brzmi jak wspaniałe miejsce do spędzenia czasu z wnukami. Muszę przekazać te informacje mojemu synowi i synowej

Anonim
19.06.2023 21:04

O tak! Uwielbiam Pobierowo! Tam zawsze jest tyle do zrobienia i zobaczenia! Nie mogę się doczekać, aby tam wrócić!

Dodaj komentarz