Pożyczka na wakacje – jak wziąć ją bezpiecznie?

 Polacy z ulgą obserwują zauważalne spadki zachorowań na koronawirusa, które znajdują odzwierciedlenie w coraz mniejszej liczbie obostrzeń. Z informacji tej najbardziej cieszą się z pewnością przedsiębiorcy z branży hotelarskiej i gastronomicznej, którzy stają przed szansą powetowania sobie choć części poniesionych przez lockdown strat.

Niestety, COVID-19 odcisnął również swoje piętno na naszych portfelach – wiele osób musiało mierzyć się ze zredukowanymi wynagrodzeniami i etatami. Gospodarczo-finansowa niepewność sprawiła, że dla wielu osób wakacyjny urlop stanął pod znakiem zapytania. Na szczęście, pożyczka na wakacje może rozwiązać ten problem.

Pożyczka na wakacje, czyli jakiej oferty należy szukać?

Po burzliwym 2020 roku wiele osób marzy o zasłużonym urlopie. Niestety, taka atrakcja może nas słono kosztować – zwłaszcza w sytuacji, gdy nasze wymarzone miejsce wypoczynkowe jest popularnym kierunkiem turystycznych eskapad. Na wysokie wydatki muszą przygotować się przede wszystkim małżeństwa z dziećmi w wieku szkolnym, które przestały podlegać rozmaitym zniżkom i rabatom. Łączny koszt rodzinnego wypadu może przekroczyć nawet kilka tysięcy złotych – kwota ta często jest poza zasięgiem naszego portfela.

Z pomocą może przyjść wówczas błyskawiczna pożyczka na wakacje, dzięki której z pewnością nie przegapisz żadnej atrakcyjnej oferty last minute. Jak znaleźć odpowiednią ofertę spośród dziesiątek pozabankowych firm finansowych? Na jakie informacje należy zwracać szczególną uwagę?

1.     Czas trwania umowy

Pożyczka na wakacje może występować zarówno w wariancie jednej raty, jak i zobowiązania długoterminowego, którego spłata może być podzielona na nawet kilkadziesiąt rat. Decydując się na produkt finansowy o dłuższym okresie spłaty, musimy być przygotowani na nieco wyższe koszty dodatkowe, takie jak prowizje, odsetki czy opłat za udzielenie pożyczki.

Jednakże, długoterminowa pożyczka na wakacje wyróżnia się znacznie niższą ratą miesięczną. W przeciwieństwie do chwilówek, w których całą zaciągniętą kwotę należy spłacić w ciągu jednego bądź dwóch miesięcy, pożyczkę ratalną można podzielić nawet na kilkadziesiąt wpłat, których wysokość zaczyna się już od 50 złotych miesięcznie – kwoty, która z pewnością nie nadwątli Twojego budżetu.

2.     Opinie na temat pożyczkodawcy

Jeśli chcesz upewnić się, że proponowana pożyczka na wakacje to korzystna oferta, należy sprawdzić czy przyszły pożyczkodawca cechuje się dobrą opinią. Warto poczytać opinie klientów w internecie i zweryfikować przynależność firmy do wiodących organizacji branżowych, takich jak Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

3.     Czas realizacji umowy

Najbardziej atrakcyjne oferty wycieczkowe często rozchodzą się w ciągu kilku godzin – warto postawić na ofertę, która zapewnia minimum formalności i błyskawiczne rozpatrzenie wniosku, a wnioskowane pieniądze trafią na konto bankowe w ciągu 15 minut.

Marzy Ci się pożyczka na wakacje? Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse

Produkt finansowy firmy TAKTO jest skierowany do osób, które szukają pożyczki rozłożonej na wiele dogodnych rat. Pożyczka ta może opiewać nawet na 10 000 złotych, podzielonych na 40 niskich rat. Zapoznaj się z kalkulatorem pożyczkowym TAKTO Finanse i przekonaj się, że pożyczka na wakacje może być zarówno tania, jak i bezpieczna.

 

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Źródło: taktofinanse.pl

Dodano: 2021-06-10 11:12:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz