Pozwól sobie na andrzejkowe szaleństwa nad morzem - zasługujesz na to

Andrzejki to świetna, wciągająca zabawa w najczystszej postaci. Nawet jeśli dzisiejsze imprezy andrzejkowe nie mają nic wspólnego z dawnymi wróżbami, to w dalszym ciągu noc 29 listopada (bądź w dogodnym, bliskim terminie) daje mnóstwo rozrywki. A jakby jeszcze dodać do tego nadmorski klimat i rozmaite atrakcje turystyczne polskich kurortów nad Bałtykiem - pełnia szczęścia. Co Cię powstrzymuje przed spróbowaniem andrzejek innych niż zwykle?

Najczęściej bowiem andrzejkowa zabawa sprowadza się dla klasycznej imprezy w klubie bądź domu, z małym dodatkiem lania wosku przez klucz i innych, powszechnie znanych sposobów na odsłonięcie choć części tajemnic, jakie skrywa przyszłość - szczególnie w życiu uczuciowym. I na tym koniec z urozmaiceniami. Natomiast gdyby ktoś na andrzejki wyjechał na te parę dni nad polskie morze, będzie miał mnóstwo okazji do zaznania różnych form wypoczynku.

W takich andrzejkach wyjątkowo ciekawe są proponowane gościom zabawy towarzyskie. Zwykle w tej kwestii można liczyć na nieco więcej kreatywności. Nieprzebranym źródłem inspiracji dla imprezowiczów mogą być ludowe zwyczaje, szczególnie żywe choćby w rejonie Kaszub - Helu, Władysławowa, Trójmiasta, Pucka, Rewy itd. Jednak nawet bez głębokiego zanurzenia w folklor wybrzeża, przyjazd nad morze będzie miał sporo do zaoferowania.

Obok zapewnienia gościom noclegu, wyżywienia i andrzejkowej imprezy, gospodarze obiektów turystycznych stosunkowo często proponują swoim gościom kolejne ciekawe udogodnienia. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się te pakiety na Andrzejki, w których uwzględniono parę sesji zabiegowych w strefie SPA & Wellness. Taki relaks bardzo się przydaje w odzyskiwaniu sił po hucznej zabawie.

Wyjazd specjalnie na andrzejki być może nie należy do powszechnych praktyk, jednak atrakcyjne propozycje branży wypoczynkowo-turystycznej mają szansę zmienić ten stan rzeczy. Andrzejkowy turnus nad morzem to przyjemny wypad na weekend, połączony z jedyną w swoim rodzaju zabawą.

Dodano: 2017-06-05 09:24:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz