Poszukujesz najlepszego miejsca noclegowego w Zatorze? Poznaj Western Camp Resort

Zator z roku na rok staje się miejscem coraz częściej odwiedzanym przez turystów. Nie dziwi więc, że miejsca noclegowe w nim, oraz w jego okolicach, poszukiwane są coraz chętniej. Dzisiaj przedstawiamy Western Camp Resort – prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne miejsce noclegowe, zwłaszcza jeżeli planujemy przyjazd do Zatoru całą rodziną.

Popularność samego Zatoru nie może dziwić. To właśnie tutaj znajduje się Energylandia, prawdopodobnie najchętniej odwiedzany w Polsce rodzinny park rozrywki. Na jego terenie czeka ponad 100 atrakcji, znajdujących się na ponad 40 ha powierzchni. Dodatkowo, w tym roku Energylandia została uznana za największy park roller coasterów w Europie – jest ich bowiem w Parku aż 18. Jak wskazują dane publikowane przez Park, w ostatnim roku odwiedziło Energylandię około 1 800 000 gości. Fakt, że część z nich szuka noclegu, jest wręcz oczywista.

Nocleg – niewielka odległość od Energylandii

To zdaniem wielu odwiedzających Energylandię kluczowa kwestia w kontekście wyboru miejsca noclegowego. Dzięki temu niekoniecznie trzeba nawet wsiadać w samochód, by dotrzeć do Parku. Nie inaczej jest w przypadku Western Camp Resort – jeżeli tylko chcemy, wystarczy kilkunastominutowy spacer, by przenieść się z miejsca noclegowego do Energylandii. Droga ta samochodem zajmie raptem kilka minut. To jednak niejedyne opcje na dostanie się do Parku – z Western Camp Resort kursuje specjalnie przygotowana Ciuchcia, która co 30 minut zabiera chętnych. To wyjątkowa opcja dojazdu, która sprawia, że już sam transport staje się wspaniałym wspomnieniem, które na pewno długo zostanie w pamięci, zwłaszcza najmłodszych gości.

Western Camp Resort, czyli atrakcja sama w sobie

Nie bez powodu Western Camp Resort wybierany jest przez gości tak chętnie. Jest to miejsce wyjątkowe, stylizowane na westernową wioskę, rodem z Dzikiego Zachodu. Na miejscu czekają na przyjezdnych trzy opcje noclegowe – mogą oni zadomowić się w domkach szeryfa, indiańskich tipi oraz w kowbojskich wozach. Każde miejsce noclegowe jest inne, oferuje inne udogodnienia, jednak bezapelacyjnie każde z nich jest wyjątkowe, zwłaszcza dla najmłodszych gości. Jeżeli dzieci uwielbiają bawić się w Indian i kowbojów, Western Camp Resort jest miejscem stworzonym specjalnie dla nich.

Dzięki temu Energylandia nie będzie jedyną atrakcją, na jaką dzieci będą mogły się zdecydować, a noclegu w Western Camp Resort na pewno długo nie zapomną.

Restauracja – warto mieć ją w pobliżu

Jeżeli planujemy spędzić intensywny dzień w Energylandii, bez wątpienia dobrze będzie zdecydować się na śniadanie przed wyjściem, lub syty posiłek tuż po powrocie. Aby samodzielnie nie kłopotać się z gotowaniem czy szukaniem miejsca na naprawdę smaczny obiad w całym Zatorze, wystarczy wybrać Restaurację Bonanza, która znajduje się na terenie Western Camp Resort. To tutaj można zdecydować się na znakomite dania obiadowe, wyborne wino czy prawdziwie włoską pizzę. Obecność restauracji w miejscu, w którym się nocuje, jest naprawdę niesamowicie wygodna, co podkreślają liczni goście kompleksu.

Atrakcje, które czekają w Western Camp Resort

W Western Camp Resort dzieje się naprawdę sporo. W zależności od pory roku, na miejscu dostępne jest m.in. kino plenerowe, boisko do siatkówki i piłki nożnej, strefa relaksu, place zabaw czy łowisko wędkarskie. Nikt nie będzie więc narzekał na nudę, a ilość aktywności, które można podjąć w miejscu swojego noclegu, jest imponująca.

Dodatkowo, w niedzielę odbywają się animacje, podczas których najmłodsi mogą bawić się pod czujnym okiem animatora. To idealny czas dla rodziców, by skupić się bardziej na sobie, odwiedzić restaurację czy skorzystać z innych atrakcji dostępnych na terenie kompleksu.

Szukasz noclegu w Zatorze? Wybierz Western Camp Resort

Western Camp Resort bez wątpienia zachwyca swoich gości. Nietypowe miejsca noclegowe, jednak skrajnie komfortowe i dopasowane do oczekiwań gości, liczne atrakcje dostępne na miejscu czy bliskość Energylandii, która oddalona jest jedynie trasą, którą można pokonać na nogach w ciągu kilkunastu minut. Wszystko to sprawia, że to właśnie Western Camp Resort jest idealnym miejscem dla osób, które poszukują komfortowego noclegu w Zatorze dla siebie i rodziny. Więcej o atrakcjach, cenach czy dostępnych terminach można dowiedzieć się na stronie Westerncamp.pl.

Galeria
Dodano: 2021-12-14 15:11:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz