Pokoje gościnne Kołobrzeg — oferta całoroczna

Jeśli interesują cię dobrze wyposażone, nowoczesne i zadbane pokoje gościnne w Kołobrzegu, chętnie przedstawimy ci swoją ofertę. Jesteśmy obiektem turystycznym położonym w zachodniej części Kołobrzegu, który zaprasza do swoich apartamentów gości spragnionych luksusu, ale i ciekawej oferty SPA, wellness i basenowej. Znajdujemy się w atrakcyjnej dzielnicy Kołobrzegu, skąd blisko jest do wszystkich tutejszych atrakcji. W okresie letnim zapewniamy bezpłatny dowóz naszych gości na plaże wraz z powrotem do obiektu. Jeśli do tej pory pokoje gościnne kojarzyły ci się z kiepsko wyposażonymi domami wczasowymi, mamy nadzieję, że zmienimy twoje postrzeganie.

Co oferuje wynajem pokoi w Kołobrzegu?

W Kołobrzegu nie brakuje dobrych i bardzo dobrych obiektów noclegowych, oferujących wysoki standard pobytu. Jednak oferta na wynajem apartamentu Kołobrzeg, którą dla was przygotowaliśmy, zawiera coś więcej niż samo zakwaterowanie. Zapraszamy do krótkiej lektury, dzięki której poznasz wszystkie nasze atuty.

Korzystne położenie

Obiekt Nad Parsętą ma bardzo dobre położenie, w samym centrum miasta nad rzeką Parsęta. Jest stąd blisko do wszystkich ważnych miejsc na mapie Kołobrzegu, zarówno bardzo dobrych lokali gastronomicznych, dużych sklepów i atrakcji dla dorosłych i dzieci. Dla gości, którzy zdecydowali się na wynajem apartamentów w Kołobrzegu, przygotowaliśmy darmowe parkingi, a także pozostałe udogodnienia, zarówno te czekające w pokojach, jak i będące do dyspozycji gości w całym obiekcie. Położenie w dzielnicy domków jednorodzinnych daje gwarancję spokojnego i bezpiecznego pobytu, niezmąconego hałasami nocnego życia towarzyskiego innych przyjezdnych do tego miasta.

Oferta pobytu ze śniadaniami

Nie ulega wątpliwościom, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nie tylko dobrze nastraja od samego ranka, ale również dostarcza niezbędnej energii do zwiedzania Kołobrzegu. Nasi goście nie muszą się martwić o robienie zakupów i samodzielne przygotowywanie śniadań, ponieważ te dla nich przygotowuje kucharz. W cenie pobytu otrzymują Państwo bezpłatne śniadania — codziennie pyszne, świeże i pełnowartościowe, przygotowane na bazie najlepszych składników. Dbamy również o naszych najmłodszych gości, przygotowując również coś specjalnego dla nich do jedzenia.

Zabiegi kosmetyczne i nie tylko

Co sprawia, że tylu gości tak chętnie do nas wraca? Są to między innymi bardzo dobrej jakości gościnne pokoje wyposażone we wszystko, co konieczne do udanego pobytu, ale także świetna oferta masaży i zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn. Czynią one pobyt u nas jeszcze przyjemniejszym i dającym więcej możliwości relaksu i odpoczynku. Tak dla ducha, jak i dla ciała.

Pokoje w Kołobrzegu blisko morza

Obiekt znajduje się w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego i niewielkiej odległości od piaszczystej plaży. Daje ot nieskończenie wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, począwszy od spacerów, poprzez jazdę na rowerze, aż po bieganie i inne formy ruchu, które zostały dla Państwa tutaj przygotowane.

Coś dla dzieci

Zapraszamy dla nas również rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy atrakcje, na które na pewno czekają. Kącik zabaw wypełnionych zabawkami i grami oraz książkami, umili każdemu dziecku spędzony u nas czas. Nie zapominamy również o tym, co ważne dla każdego gościa, czyli bezpłatnym i nieograniczonym dostępie do szybkiego internetu wifi.

Dodano: 2023-03-29 13:41:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz