Pensjonat Wojciech Władysławowo-opinie

Znalazłaś w internecie ofertę Pensjonatu Wojciech we Władysławowie i zastanawiasz się czy to dobry wybór na wakacje z dzieckiem? Sprawdź podsumowanie opinii i najważniejszych informacji o tym obiekcie.

Pensjonat Wojciech – podsumowanie opinii

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy opinie o Pensjonacie Wojciech (https://pensjonat-wojciech.pl/opinie-wladyslawowo/) w serwisach takich jak Google, Booking, Tripadvisor czy Facebook. Ilość i rodzaj opinii pozwala w 100 % stwierdzić, że prezentowane tam opinie są wiarygodne, gromadzone latami pokazują prawdziwy obraz oferty Pensjonaty. W serwisie Google Pensjonat Wojciech posiada prawie 200 opinii, a średnia ocena to 4,7 na 5 (dane z końca 2020). Z kolei w serwisie rezerwacyjnym Booking, gdzie opinie wystawiane są wyłącznie przez osoby, które nocowały w Pensjonacie Wojciech, średnia to 9 na 10 (dane z końca 2020). W innych serwisach obiekt posiada średnie oceny w okolicach 4,5-4,7 na 5 gwiazdek. Wśród opinii pozytywnych najczęściej podkreślana jest czystość, świetna oferta atrakcji dla rodzin z dziećmi, smaczne wyżywienie i uprzejma obsługa. Wśród negatywów wymieniane są odległość od plaży oraz brak wyżywienia wegetariańskiego. Warto podkreślić, iż obiekt na swoją reputację pracował latami, gdyż najstarsze opinie są sprzed 8 lat. Wygląda na to, że to nie bez powodu jeden z lepiej ocenianych Pensjonatów nad morzem. Jeśli zaakceptujecie odległość od plaży i brak możliwości wyboru menu na obiad, to warto zainteresować się szczegółami ich oferty o czym piszemy poniżej.

Wczasy z dziećmi z wyżywieniem nad morzem

Najważniejszą ofertą Pensjonatu Wojciech (www.pensjonat-wojciech.pl) są noclegi z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci. W ramach pakietu możecie liczyć na obfite śniadania w formie bufetu, dwudaniowe domowe obiadokolacje oraz dodatkową zupkę dla najmłodszych w okolicy południa. Nie skorzystacie tu z dodatkowych posiłków zamawianych z karty, jednak w okolicy nie brakuje sprawdzonych restauracji, w których jeśli będziecie mieli taką ochotę, uzupełnicie menu o dodatkowy posiłek. Dwa posiłki w pakiecie dają z jednej strony komfort szybkiego i pewnego posiłku rano i popołudniu, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach i testowania kolejnych restauracji (co będzie niezwykle istotne w szczególności podczas wakacji z dzieckiem). Jeśli chodzi o ofertę dla najmłodszych, to obiekt ten z powodzeniem może konkurować z większymi i droższymi obiektami. Po pierwsze do dyspozycji Gości są aż 2 przestronne sale zabaw (o łącznej powierzchni ponad 150 m2). Dodatkowe gospodarze Pensjonatu zadbali o dodatkowe atrakcje takie jak animacje, pokazy, interaktywne gry czy zabawy na dmuchańcu. Do pełni szczęścia, wśród atrakcji brakuje tylko basenu, ale wówczas i cena byłaby zapewne wyższa. Zakwaterowanie możliwe jest w pokojach Standard i Premium. Standard Premium to stosunkowo nowa oferta Pensjonatu. Nowocześnie wyposażone pokoje po całkowitej modernizacji z indywidualnie sterowana klimatyzacją zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającym Gościom. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-Led, lodówki czy czajnik elektryczny. W ofercie Pensjonatu Wojciech są również pokoje typu studio. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, dla których najlepszym rozwiązaniem jest osobna sypialnia właśnie dla dzieci. Poza typowo wakacyjnymi pobytami, warto zapoznać się z pakietami promocyjnymi na pobyty z wyżywieniem poza głównym sezonem turystycznym.

Dodano: 2020-12-18 10:58:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz