Nowy program hotelowy NFhotel

Program recepcyjny NFhotel to nowy program jaki pojawił się w marcu tego roku na zróżnicowanym już rynku oprogramowań, służących kompleksowemu zarządzaniu obiektami noclegowymi. Produkt ten stworzony został w odpowiedzi na potrzeby hotelarzy i wyposażony jest w całą masę funkcjonalności, które znacznie ułatwiają codzienną organizację pracy w każdym obiekcie hotelowym. NFhotel wyróżnia się swoją innowacyjnością, multifunkcjonalnością, mobilnością czyli nieograniczonym dostępem do niego z każdego urządzenia, zarówno stacjonarnego, jak i mobilnego oraz przede wszystkim tym, że jest darmowy.

Program hotelowy NFhotel to także narzędzie, które przyczynia się do znacznej poprawy efektywności prowadzenia biznesu w turbulentnej branży hotelarskiej, czyli do wzrostu sprzedaży, oszczędności czasu i energii, zwiększenia komfortu pracy, wzrostu zadowolenia klientów oraz minimalizowania ryzyka wystąpienia pomyłek.

Nfhotel składa się z grafiku rezerwacji, wyposażonego w wiele przydatnych funkcji, takich jak błyskawiczne dokonywanie rezerwacji, wyszukiwarka, pełna kontrola przyjazdów/wyjazdów, przypominacze, raporty o niejasnych akcjach, dokonywanie szybkich rozliczeń, komunikator, opisy i oznaczenia pokoi, możliwość dokonywania overbookingu, możliwość wprowadzania niestandradowych ustaleń z gośćmi i uwag do rezerwacji, możliwość nadawania różnych statusów gościom i rezerwacjom, za pomocą łatwych do skojarzenia i zapamiętania kolorów. Dodatkowo, program recepcyjny NFhotel ma bardzo przyjemny, przejrzysty i intuicyjny user interface.
Dzięki rozbudowanemu panelowi administracyjnemu natomiast, administrator programu (czyli np. właściciel lub menedżer hotelu) może czuć się bezpiecznie o funkcjonowanie swojego obiektu oraz o dane swojej firmy i gości, ustawiając różne poziomy uprawnień dla swoich pracowników, kontrolując wpłaty, ustalając szablony wysyłanych do gości wiadomości e-mail, śledząc statystyki i analizy dotyczące pracy obiektu, ustalając cennik i sterując jego zmianami w zależności od sezonów, wieku gości, czy standardu pokojów, ustalając ograniczenia dostępu w oparciu o numery IP, czy wiele innych.

Dodatkową funkcją programu recepcyjnego NFhotel, bez wątpliwości wartą uwagi jest także aplikacja rezerwacji online, zintegrowana ze stroną www danego obiektu hotelowego. Z funkcjonalności tej można skorzystać dodatkowo, na ustalanych indywidualnie warunkach finansowych. Dzięki niej goście hotelowi otrzymują możliwość dokonania szybkiej rezerwacji pobytu za pomocą kilku kliknięć myszką, z poziomu strony internetowej hotelu. Dokonają też za jego pomocą szybkiej płatności online, a także otrzymają automatyczne potwierdzenia wpłaty i rezerwacji na swoją skrzynkę e-mail.

Wkrótce również, program hotelowy NFhotel połączony zostanie z channel managerem, co pozwoli na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie ofertą i cenami każdego obiektu noclegowego w sieci. Pozwoli to również na dokonywanie jeszcze bardziej szczegółowych analiz, które przyczynią się do szybszego i trafniejszego podejmowania decyzji. Channel manager śledził będzie wszystkie rezerwacje i anulacje rezerwacji, dokonane na różnego rodzaju kanałach sprzedaży online (portale rezerwacyjne, biura podróży oraz własna strona www obiektu),automatycznie aktualizując dostępność pokoi we wszystkich tych miejscach. Aktualizował będzie również zmiany w ofercie oraz cenach, pozwalając na dynamiczne zarządzanie cenami uzależnionymi od wielu różnych zmiennych, takich jak sezony.


Dodano: 2015-04-03 15:38:06

Komentarze (0)
Dodaj komentarz